Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Gratulujem Robo

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mikea" |  vypnout filtr
10.09.2019, 14:07
ako som uz spominal, nasa akademia zacina "chrlit" jeden talent za druhym do sk repre..... ( asi sa sfz boji, ze sk repre bude cela zo ziliny ked nam hadzu polena pod nohy)
ako som spominal pred zapasom z chorvatskom mal uz robo hrat tam v zaklade. duda bol neviditelmy hrac na hrote ( on nie je hrotak) a tak mali "balkanci" zlahcene pri ich dominantnej hre. otazka je ako ho udrzat aspon do konca buducej jesene ( qualifikacia LM &EL a pripadna skupina). ono by sa po ME a LM&EL predaval ovela lepsie a hadam by mala z toho MSK aj na nove treningove centrum....


Záujem MŠK, hráčov (kariéra) a SFZ je v priamom rozpore.
A kto je to ten Kozák?
Že mal úspechy s Repre? S takým kádrom? By bola hanba nedosiahnuť to čo dokázal.
A neviem či Vavro ale Hamšík v tomto dvojzápase suverénne najslabší. Čo obrana/Lobotka s Kuckom odobrali loptu to on dokázal promptne vrátiť súperom. Nič v zlom je to pán futbalista.


11.09.2019, 20:20
Piestanec, som teda z toho nic nepochopil kto je ten pan footballista?


Predpokladám že nechápete druhú polovicu ktorá sa zaoberá Hamšíkom, ktorý je pán futbalista ale v týchto dvoch zápasoch až neuveriteľne kazil prihrávky. Hlavne v prvom zápase bola záloha nulová a kvôli tomu obrana preťažená nonstop. Proste sme nemali vôbec schopnosť podržať loptu. Ani zbierať odrazené lopty.


Úplne súhlasím, myslím, že Hamšík je "dušou" mužstva, iste drobné veci sa sa dajú vyčítať každému, ale on je pre reprezentáciu veľmi dôležitý. Už len to, ako vie meniť tempo hry, preniesť hru na druhú stranu... Hamšík zahrá kvalitne oboma nohami a momentálne za neho náhradu určite nemáme. Niekedy ukáže svetlé momenty Duda, či Rusnák, ale na Hamšíka sa nechytajú. Toľko môj pohľad.


Veď vravím že pán hráč. A deka/celta bodaj by si takéto výhovorky používal aj keď prehrá MŠK. Ale tam je to hnet neschopnosť a chyba trénera, hráčov, vedenia, upratovačiek...


12.09.2019, 12:25
To iste si myslim o Skrtelovskom..Mohol este tuto qualdu potiahnut.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.