Akreditácie

Pri aktuálnej situácii je potrebné sa pred každým zápasom osobitne akreditovať (platí aj pre celosezónne akreditácie).

Zápas 3. kvalifikačného kola UECL proti FC Tobol Kostanay:

• V dobe začiatku hromadného podujatia bude musieť novinár v PRESS sektore (podľa najnovších opatrení, ktoré platia od 23. júla):
    • disponovať negatívnym výsledkom testu na ochorenie Covid-19 (RT-PCR/LAMP testu nie starší ako 24 hodín).
    • alebo potvrdením o očkovaní proti ochoreniu Covid-19:
      • najmenej 14 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou,
      • najmenej 21 dní, ale nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou,
      • najmenej 14 dní a nie viac než 12 mesiacov po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19.
  • Akceptované je aj oficiálne potvrdenie o prekonaní ochorenia Covid-19 nie staršie ako 180 dní.

Upozorňujeme, že negatívny výsledok AG testu už nie je akceptovaný najaktuálnejšou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR!

Toto nariadenie sa týka všetkých účastníkov podujatia, teda aj zástupcov médií.

MEDIÁLNY MANAŽÉR

Martin Kollár
martin.kollar@mskzilina.sk

Akreditačné pravidlá

Pre domáce stretnutia MŠK Žilina platí celosezónna alebo jednorazová klubová akreditácia, o ktorú môžete žiadať po vyplnení akreditačného formuláru na našom webe.

O jednorazovú akreditáciu je možné požiadať najneskôr 24 hodín pred výkopom stretnutia.

MŠK Žilina si vyhradzuje právo neudeliť akreditáciu, prípadne odobrať už udelenú akreditáciu.

Pre akreditovaných novinárov a fotografov

Vyzdvihnutie jednorazových akreditácií prebieha priamo pri vstupe do Press centra na Štadióne MŠK Žilina najskôr 90 minút pred začiatkom stretnutia. Celosezónne akreditácie vydáva osobne len mediálny manažér MŠK Žilina.
Kapacita novinárskej časti západnej tribúny je 186 miest, pri aktuálnych obmedzeniach je znížená na maximálne 90 novinárov.

Press centrum

V Press centre je potrebné riadiť sa pokynmi hostesky, usporiadateľov, resp. zamestnancov MŠK Žilina, ktorí zároveň vydávajú fotovesty povinné k vstupu na trávnik. Vyzdvihnúť si ich môžete po otvorení Press centra. Počas zápasov je možné fotografovať len za bránami (vo vyznačených zónach) a zakazuje sa pohyb okolo tímových lavičiek.

Vstupom do Press centra MŠK súhlasíte s dodržiavaním vyššie uvedených pravidiel.

Akreditačný formulár

Akretidácie