Akreditácie

MEDIÁLNY MANAŽÉR

Martin Kollár
martin.kollar@mskzilina.sk
+421 905 486 228


MImoriadne pravidlá na zostávajúce zápasy sezóny 2019/2020

Vzhľadom na prísne bezpečnostné, hygienické opatrenia a ďalšie obmedzenia je počas reštartu Fortuna ligy 2019/2020 počer novinárov rovnako limitovaný.

Preto upozorňujeme, že celosezónne press akreditácie na zvyšné tri domáce stretnutia aktuálneho ročníka neplatia. Vstup bude povolený iba špeciálne akreditovaným novinárom na jednotlivé stretnutia.Akreditačné pravidlá

Pre domáce stretnutia MŠK Žilina platí celosezónna alebo jednorazová klubová akreditácia, o ktorú môžete žiadať po vyplnení akreditačného formuláru na našom webe.

O jednorazovú akreditáciu je možné požiadať najneskôr 24 hodín pred výkopom stretnutia.

MŠK Žilina si vyhradzuje právo neudeliť akreditáciu, prípadne odobrať už udelenú akreditáciu.


Pre akreditovaných novinárov a fotografov

Vyzdvihnutie jednorazových akreditácií prebieha pri recepcii hotela Holiday Inn 90 minút pred výkopom stretnutia a otvorenie press centra 90 minút pred začiatkom stretnutia. Celosezónne akreditácie vydáva osobne len mediálny manažér MŠK Žilina.
Kapacita novinárskej časti západnej tribúny je 186 miest.


Press centrum

V Press centre je potrebné riadiť sa pokynmi hostesky, ktorá zároveň vydáva fotovesty povinné k vstupu na trávnik. Vyzdvihnúť si ich môžete po otvorení Press centra. Počas zápasov je možné fotografovať len za bránami a zakazuje sa pohyb okolo tímových lavičiek. 


Akreditačný formulár

Akretidácie