Fanshop MŠK

Nový FANSHOP MŠK na západnej tribúne


dočasne otváracie hodiny: štvrtok 14:00 -18:00

Využiť môžete aj náš E-SHOP


Od pamätných predkôl Európskej ligy v lete 2015 sme pre vás spustili predaj dresov a ďalších suvenírov MŠK. Najskôr sme sídlili na západnej tribúne v provizórnom, prenosnom stánku, postupne sme sa presunuli do útrob západnej tribúny a od roku 2017 máme svoj kamenný obchod vo väčších priestoroch na južnej tribúne (Uhoľná ulica). Nielenže sa stále zväčšuje žltozelený sortiment, no z Fanshopu MŠK to máte na skok k pokladni a do Fanzóny MŠK a cez vitrínu môžete nakuknúť aj do Siene slávy MŠK. 

Vo Fanshope MŠK si zároveň môžete osobne vyzdvihnúť objednávky z eshopu.

Originálne dresy NIKE - nielen pánske, ale detské veľkosti pre našich malých šošonov. Všetky veľkosti, všetky farby. A to za bezkonkurenčné ceny pre každého správneho fanúšika.

Obleč sa u nás, a to nielen do žltozelena. Samozrejme, sme hrdí #zltozeleni, ale v našom Fanshope sa nachádza aj niekoľko kúskov moderného, trendového oblečenia, ktoré si môžete dať nielen na zápas, ale aj do mesta.

Nesmú chýbať ani drobnosti ako vlajočky, minidresíky do auta či voňavé dresíky, aby o tebe všetci vedeli, že si hrdý fanúšik #mskzilina.

Tešíme sa na návštevu vo ŠTVRTOK (14-18 hod.) alebo pred každým domácim zápasom "A"-tímu.

MY SME #MSKZILINA