Skills


brankárska škola mšk žilina

Známa po celej Európe, brankárska škola MŠK je jednoducho zárukou kvality. Veď posúďte sami, Martin Dúbravka, Dušan Kuciak, Dominik Holec, Ľubomír Belko či mnoho ďalších. Každý z mladých brankárov by chcel byť ako oni.

Preto prichádzame s novinkou! Otvárame oficiálnu Brankársku školu MŠK Žilina, kde vás počas celého roka povedú skúsení tréneri, ktorých rukami prešli aj súčasní gólmani "A"- tímu Šošonov. Tak poďte do toho s nami!


pridaj sa k najlepším

Je to jednoduché. Počas celého roka budú bývať v pravidelných dňoch a časoch tréningy, na ktorých sa ti budú venovať naši tréneri brankárov. Koľko tréningov si kúpiš, toľkokrát sa zlepšíš.

 • Miesto: futbalové ihriská MŠK Žilina
 • Dátum: celý rok 2024 (1. tréning – 4. marca)
 • Časy:
  • pondelok: 15:45 – 16:45 (do U13) | 16:45 – 17:45 (od U13)
  • utorok: 16:15 – 17:15 (od U13) | 17:30 – 18:30 (do U13)
  • štvrtok: 16:15 – 17:15 (od U13) | 17:30 – 18:30 (do U13)
  • nedeľa: 13:00 – 14:00 (rozdelenie podľa záujmu)
 • Kategórie: U8 a starší (max. 6 na trénera)
 • Cena:
  • 75 € (5 tréningových jednotiek)
  • 130 € (10 tréningových jednotiek)
  • 245 € (20 tréningových jednotiek)

V cene je zabezpečený MAXIMÁLNY KOMFORT pre každého brankára či brankárku. Všetci budú mať k dispozícii pohodlné miesto v šatni, všetky potrebné pomôcky na kvalitný tréning aj špeciálne vyhradené plochy pre Brankársku školu.


novinky a benefity

Zľava vo Fanshope MŠK – hráči a hráčky majú možnosť počas trvania zakúpeného balíčka Brankárskej školy nakupovať vo Fanshope MŠK s 20 % zľavou na všetok tovar (max. 5 nákupov). Viac informácií u trénerov.


prihlásenie

Prihlásiť sa môžete jednoducho cez tento FORMULÁR. Čas je neobmedzený, prihlasovať sa môžete priebežne počas celého roka.

Kontakt na organizátorov:

 • Filip Kňazovič (prihlasovanie a iné) – filip.knazovic@mskzilina.sk | +421 902 391 139
 • Oliver Seman (tréningový proces) – +421 917 802 899

dôležité informácie

Tieto pravidlá slúžia na riadne fungovanie Brankárskej školy MŠK Žilina a zabezpečenie bezpečného a efektívneho tréningového prostredia pre všetkých účastníkov.

 1. Prihlásenie: Prihlásenie do Brankárskej školy MŠK Žilina prebieha výlučne prostredníctvom formulára vyššie v systéme Paysy.
 2. Vyčerpanie tréningového balíčka: Každý zaregistrovaný brankár má možnosť vyčerpať si zakúpený balík tréningov do konca jarnej časti (30. júna) a do konca jesennej časti (18. decembra) daného roku, a to iba v stanovených termínoch Brankárskej školy MŠK Žilina.
 3. Možnosť dokúpenia tréningových jednotiek: Po vyčerpaní zakúpených tréningových jednotiek je možné dokúpiť si ďalší balík a pokračovať v ďalšom zlepšovaní sa. Pri záujme o kúpu ďalšieho balíčka (vzťahuje sa už na registrovaného brankára), prosím, kontaktujte nás emailom na adresu filip.knazovic@mskzilina.sk.
 4. Vrátenie úhrady: Vrátenie finančných prostriedkov nie je možné. Účastníkom vzniká povinnosť vyčerpať zakúpený tréningový balíček iba v termínoch uvedených trénermi a Brankárskou školou MŠK Žilina. Pri nevyčerpaní počtu brankárskych tréningov do uvedeného termínu nemá účastník/účastníčka nárok na vrátenie finančných prostriedkov.
 5. Vrátenie úhrady pri dlhodobom zranení: V prípade zranenia obmedzujúceho účasť na tréningu klub individuálne vyhodnocuje možnosť vrátenia úhrady za neabsolvované tréningy (menej ako 50 % dochádzky, napr. balíček s 10 tréningami a absolvuje 4 z nich.) na základe lekárskeho potvrdenia. V prípade odstúpenia od nákupu tréningového balíčka bez dodaného lekárskeho potvrdenia nie je možné vrátiť finančné prostriedky.
 6. Zodpovednosť klubu a trénerov: Klub MŠK Žilina a tréneri nezodpovedajú za zranenia spôsobené v tréningovom procese vrátane mechanických zranení ako náraz lopty, nakopnutia, vyvrtnutia, podvrtnutia, zlomeniny končatín, dlaní a prstov.
 7. Podmienky tréningového procesu: Klub MŠK Žilina a Brankárska škola MŠK Žilina poskytujú potrebné podmienky pre tréningový proces vrátane prípravy na tréningovú jednotku (šatňa), plochy na tréningový proces (ihrisko) a potrebných pomôcok.
 8. Organizácia tréningu: Brankársky tréning sa organizuje výlučne v časoch určených klubom MŠK Žilina a trénermi Brankárskej školy MŠK Žilina. Informácie o dostupnosti a výbere tréningov budú zdieľané včas pred ich začiatkom.
 9. Brankárska výstroj: Každý brankár/brankárka je povinný zabezpečiť si vlastnú brankársku tréningovú výstroj (oblečenie, rukavice, atď.) na účasť v tréningovom procese.
 10. Nahlásenie účasti na tréningový proces: Každý brankár/brankárka je povinný nahlásiť svoju účasť na tréningu najneskôr 2 hodiny pred začiatkom tréningovej jednotky.
 11. Počet brankárov/brankárok v tréningovej skupine: Maximálny počet osôb v jednej tréningovej skupine je 6 brankárov na jedného trénera.
 12. Zmeny v tréningovej skupine: Tréneri si vyhradzujú právo zmeniť čas a miesto tréningu tak, aby bola zabezpečená maximálna kvalita tréningového procesu. Tréneri si vyhradzujú právo zmeniť tréningovú skupinu brankára/brankárky na základe veku a výkonnosti.
 13. Zľavy a obmedzenia vo Fanshope MŠK Žilina: Každý účastník Brankárskej školy MŠK Žilina má právo využiť zľavu vo výške 20 % vo Fanshope MŠK Žilina počas platnosti zakúpeného tréningového balíčka. Maximálny počet nákupov je limitovaný na 5 nákupov v rámci trvania balíčka.

mšk skills

Tréningy, na ktorých rozvinieš svoju technickú stránku, zlepšíš svoje zručnosti a staneš sa nepredvídateľnejším. To je MŠK Skills pod vedením profesionálnych trénerov z Akadémie MŠK Žilina.

Po úspešnej premiére v minulom roku pokračujeme vo vylepšenom formáte. Tak neváhaj, prihlás sa a zlepši sa.

Všetky miesta sú obsadené, ĎAKUJEME!


tri balíčky skills

Ponuka, ktorá sa neodmieta! Tréningy pre všetkých hráčov a hráčky zo Žiliny a okolia pod vedením našich profesionálnych trénerov, ktorí majú so zlepšovaním a progresom u malých futbalistov dlhoročné skúsenosti.


balíček 1 – informácie – OBSADENÉ

 • Dátum: každý utorok od 5. marca do 7. mája 2024
 • Čas: každý utorok 17:30 – 19:00 hod.
 • Kategórie: U9 – U12 (ročníky narodenia: 2012 – 2015)
 • Max. počet: 24 hráčov/hráčok (3 skupiny)
 • Cena: 165 € (v cene je 10 tréningových jednotiek)
 • Zľava: 20 % (hráči Akadémie MŠK Žilina – kategórie U9 a U10)

*Hráči Akadémie MŠK Žilina z kategórii U11 a U12 (ročníky 2013/2012) nemajú možnosť prihlásiť sa.

**Minimálny počet prihlásených musí byť celkovo 16 hráčov/hráčok.

Oblečenie nie je súčasťou balíčka. Preto je potrebné, aby si každý hráč priniesol vlastný výstroj. Samotné vybavenie na tréningový proces (lopty a ďalšie pomôcky) zabezpečí klub a tréneri.


balíček 2 – informácie – OBSADENÉ

 • Dátum: každý utorok a štvrtok od 5. marca do 23. mája 2024
 • Čas: každý utorok a štvrtok 17:30 – 19:00 hod.
 • Kategórie: U9 – U12 (ročníky narodenia: 2012 – 2015)
 • Max. počet: 24 hráčov/hráčok (3 skupiny)
 • Cena: 310 € (v cene je 20 tréningových jednotiek)

*Hráči Akadémie MŠK Žilina nemajú možnosť prihlásiť sa.

**Minimálny počet prihlásených musí byť celkovo 6 hráčov/hráčok.

Oblečenie nie je súčasťou balíčka. Preto je potrebné, aby si každý hráč priniesol vlastný výstroj. Samotné vybavenie na tréningový proces (lopty a ďalšie pomôcky) zabezpečí klub a tréneri.


balíček 3 – informácie – OBSADENÉ

 • Dátum: každý štvrtok od 7. marca do 9. mája 2024
 • Čas: každý štvrtok 17:30 – 19:00 hod.
 • Kategórie: U9 – U12 (ročníky narodenia: 2012 – 2015)
 • Max. počet: 12 hráčov/hráčok
 • Cena: 165 € (v cene je 10 tréningových jednotiek)

*Hráči Akadémie MŠK Žilina nemajú možnosť prihlásiť sa.

Oblečenie nie je súčasťou balíčka. Preto je potrebné, aby si každý hráč priniesol vlastný výstroj. Samotné vybavenie na tréningový proces (lopty a ďalšie pomôcky) zabezpečí klub a tréneri.


novinky a benefity

Zľava vo Fanshope MŠK – hráči a hráčky majú možnosť počas celého trvania MŠK Skills nakupovať vo Fanshope MŠK s 20 % zľavou na všetok tovar (max. 5 nákupov).

Video analýza zápasu – informácie doplníme neskôr

Športovo-mentálny koučing – informácie doplníme neskôr

Kondično-výživový balíček – informácie doplníme neskôr


prihlásenie

Prihlásiť sa môžete jednoducho cez tento FORMULÁR. Čas máte do 4. marca 2024.

Kontakt na organizátora: Stanislav Lagovský – stanislav.lagovsky@mskzilina.sk | +421 948 129 242


dôležité informácie

 1. Prihlásenie prebieha výhradne cez systém Paysy (vyplniť formulár vyššie).
 2. Hráč/hráčka môže nastúpiť na prvý tréning až po úhrade poplatku v plnej výške.
 3. Hráč/hráčka sa zakúpením prvého balíčka zaväzuje, že absolvuje 10 tréningov v termíne od 05.03. – 07.05. 2024 výhradne v utorok od 17:30 – 19:00 hod. Nie je možnosť si tréning vynahradiť vo štvrtok (skupina – druhý balíček), v inom termíne alebo v termíne po 07.05. 2024. Vrátenie financií nie je možné.
 4. Hráč/hráčka sa zakúpením druhého balíčka zaväzuje, že absolvuje 20 tréningov v termíne od 05.03. – 23.05.2024 výhradne v utorok a štvrtok od 17:30 – 19:00 hod. Nie je možnosť si tréningy vynahradiť v inom termíne alebo v termíne po 23.05. 2024. Vrátenie financií nie je možné.
 5. Hráč/hráčka sa zakúpením tretieho balíčka zaväzuje, že absolvuje 10 tréningov v termíne od 05.03. – 07.05. 2024 výhradne v štvrtok od 17:30 – 19:00 hod. Nie je možnosť si tréning vynahradiť v utorok (skupina – prvý balíček), v inom termíne alebo v termíne po 07.05. 2024. Vrátenie financií nie je možné.
 6. ⁠V prípade neúčasti na tréningu je potrebné vopred sa ospravedlniť trénerovi danej skupiny, v ktorej hráč/hráčka trénuje.
 7. Klub MŠK Žilina a tréneri si vyhradzujú právo na zmenu času a miesta konkrétneho tréningu, a to najneskôr 48 hodín pred jeho začiatkom.
 8. Klub MŠK Žilina a tréneri si vyhradzujú právo na zmenu tréningovej skupiny pre hráčka/hráčku na základe veku a výkonnosti.
 9. Klub MŠK Žilina a tréneri, ktorí vedú tréningový proces, nie sú zodpovední za zranenia spôsobené v tréningovom procese.
 10. V prípade dlhodobých zdravotných problémov (vymeškanie min. 50 % tréningov), a tým spôsobenej neúčasti na tréningoch, sa situácia rieši individuálne. Je potrebné doložiť doklad od lekára o dlhodobej zdravotnej nespôsobilosti zúčastňovať sa tréningov.
 11. Prihlásením hráča/hráčky na MŠK Žilina Skills beriem na vedomie, že účastník (dieťa) nie je organizátorom poistený (úraz, krádež).
 12. Využitie zľavy 20 % vo Fanshope MŠK Žilina je možné iba počas trvania zakúpeného tréningového balíčka.
 13. Maximálny počet nákupov vo Fanshope MŠK Žilina je počas platnosti balíčka limitovaný na 5 nákupov.

TEŠÍME SA NA VÁS. BUDE TO SUPER!