Diskusné fórum

Téma: TT - ZA 0:2, 3.9.2023

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
Píšem už vo vlaku cestou z TT aby ma tu niekto neobvinil, že sa vyjadrujem len k prehrám. Prvý polčas chvalabohu sme ubránili a chalani si nevedeli dať rady s napádaním a tvrdosťou hráčov TT. Chvála Bohu, ze mali v útoku márneho Riatovskeho. Z našej strany mala aktivita dopredu nejaké pološance. Veľa nepresností pri prihrávkach, bolo to pomalé. Na polčase som vravel, že pri takomto výkone bude 0:0 vykúpenie a super výsledok. Ta zmena v druhom polčase bola NEUVERITEĽNÁ. Rýchle krátke prihrávky parádne a presné. Zrazu to islo šanca za šancou, Stojchevski tak ako v Talline super z rohu hlavička. Čo má ale potešilo je, ako veľmi sa tešil z gólu - túto emóciu v zápasoch strašne treba. Druhý gól Addo parádna rýchlosť. Najlepšie,.že ešte tam boli ďalšie šance a prečíslenia, ktoré mohli uzavrieť zápas. Prekvapil ma srdnaty výkon Minárika. Ndjengue som čakal katastrofu, ale až na dva kiksy OK. Páčil sa mi sauer aj dedo. Výborne Bille aj Essomba. Menej sa mi páčil Minárik. Belko bezchybný. Potešila aj nula na tak ťažkom ihrisku. Menej sa mi páčil Paťo ilko - niekto tu už písal l,.že strieda výborné výkony so slabými a toto bol ten slabší. Celkovo super robota a zlepšenie v druhom polčase. Trnavskí drevorubači nestíhali ak to šlo rýchlo od nohy. PS - na trnavskom štadióne je free wi-fi - mohli by sme sa inšpirovať Smajlík

Brnky: Hynek: V kabíne cez polčas sme zmenili nastavenia v defenzíve i ofenzíve. Trnava tým pádom nemala dobré prechody,
Povedal by som, že jeho slova padli do dobre pripravenej pôdy.

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.