Už som ani nepredpokladal, že hneď na začiatku môho príspevku pochválim Minárika.
Chalanisko bol ako vymenený, zvládal súboje vrchom ale aj spodom, dokonca aj tie pomalé nohy zabudol niekde v šatni, no a tá rozohrávka? Tá mu včera išla ako nikdy predtým.
Ndjeungoue - aj keď v niektorých veciach ako stopér išiel dosť do rizika, no celkovo pôsobil kompaktnejším dojmom ako Nemčík. Na lopte je tak sebavedomý ako keby hral o líniu, či dve vyššie. Treba mu dôverovať a aj naďalej mu dávať príležitosť byť v zostave.
Rovnako ako to ide vpredu bez Jambora.
Dúfam, že má v tom jasno aj pán tréner.
Gidi a Sauer v strede tiež veľmi dobre, no a včera sa herne k nim pripojil aj Rusnák. Iba Bariho moc nebolo vidieť.
Iľko bol neviditeľný, Ďuriš síce bojoval, no úspešnosť v herných situáciach bola pomerne niízka ale stále bol užitočnejší ako prechádzkar Jambor.
Z Adda nám rastie opora do útoku a rovnako to platí aj o Billem a Eśsombovi. Všetci sú veľmi talentovaní.
Končím s Belkom. Až na prihrávku súperovi z ktorej mal gólovku tuším že Ristovski, tak 1*

Len tie tvrdšie súboje nám stále nevoňajú. Chalani, je to trend a čím skôr sa s tým vyrovnáte, tak tým lepšie.
Týka sa to hlavne Bariho a Iľka, no a vieme, že rovnako je na tom aj netykavka Myslovič.
Gratulujem k celkovo pozerateľnému výkonu a trom bodom.

chalani zahrali super Smajlík
mam velku radost, ze to nasim ide a dozrievaju Smajlík
v nasej lige niet lepsieho brankara, ako je Belko, a to nielen co sa asistencii tyka.

najlahsia cesta, akou je dostat sa do akejkolvek skupiny EU pohara je stat sa majstrom, takze MSK DO TOHO Smajlík

MSK, ako družstvo dozrieva. Dúfajme, že teraz repre prestávka to nenaruší. Určite v našej lige nie je brankár s dvoma gólovými asistenciami. GRATULACIE od fanúšika, ktorý chodil na štadión, keď ešte chytal Plach. Smajlík

Chválim výhru a hlavne koncentrovaný výkon hráčov.
Belko, stopéri, Rusnák, strední záložníci, drič Ďuriš, aj africkí útočníci. Nevýrazný dnes bol Iľko, menej vyčnieval inak zlepšujúci sa Bari.
Sme len na začiatku, ale priebežný stav famózne.
Výkon Trnavy bol ťažkonohý, ale my sme boli v tomto zápase lepší.

03.09.2023, 20:58
Gratulacia k 3 bodom. V druhom polocase "total football" z nasej strany. To ze Trnava bola po tazkom zapase nie je omluva, alebo ulahcenie nazho vitazstva. Aj Slovan bol po narocnom zapase a dokazal zvitazit nad dobrou Podbrezovou. Brnky_ZA, Minarik sa lepsi od zapasu k zapasu. jeho rozohravky maju oci a aj suboje vyhrava, na rozdiel z jarnej sezony. Este raz opakujem, este su 3 dni do konca prestupoveho obdobia a ak sa to nerozpreda, tak skoncime vysoko v tejto sezone!

03.09.2023, 20:19
Mame radost Vincente?

Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík

Píšem už vo vlaku cestou z TT aby ma tu niekto neobvinil, že sa vyjadrujem len k prehrám. Prvý polčas chvalabohu sme ubránili a chalani si nevedeli dať rady s napádaním a tvrdosťou hráčov TT. Chvála Bohu, ze mali v útoku márneho Riatovskeho. Z našej strany mala aktivita dopredu nejaké pološance. Veľa nepresností pri prihrávkach, bolo to pomalé. Na polčase som vravel, že pri takomto výkone bude 0:0 vykúpenie a super výsledok. Ta zmena v druhom polčase bola NEUVERITEĽNÁ. Rýchle krátke prihrávky parádne a presné. Zrazu to islo šanca za šancou, Stojchevski tak ako v Talline super z rohu hlavička. Čo má ale potešilo je, ako veľmi sa tešil z gólu - túto emóciu v zápasoch strašne treba. Druhý gól Addo parádna rýchlosť. Najlepšie,.že ešte tam boli ďalšie šance a prečíslenia, ktoré mohli uzavrieť zápas. Prekvapil ma srdnaty výkon Minárika. Ndjengue som čakal katastrofu, ale až na dva kiksy OK. Páčil sa mi sauer aj dedo. Výborne Bille aj Essomba. Menej sa mi páčil Minárik. Belko bezchybný. Potešila aj nula na tak ťažkom ihrisku. Menej sa mi páčil Paťo ilko - niekto tu už písal l,.že strieda výborné výkony so slabými a toto bol ten slabší. Celkovo super robota a zlepšenie v druhom polčase. Trnavskí drevorubači nestíhali ak to šlo rýchlo od nohy. PS - na trnavskom štadióne je free wi-fi - mohli by sme sa inšpirovať Smajlík

Brnky: Hynek: V kabíne cez polčas sme zmenili nastavenia v defenzíve i ofenzíve. Trnava tým pádom nemala dobré prechody,
Povedal by som, že jeho slova padli do dobre pripravenej pôdy.

Gratulácia chalani, len tak ďalej!!!

Toto bolo super, za mňa druhý polčas bola úplná radosť a potešenie sa na to pozerať. Sauer dnes skvelo, Essomba výborne naskočil do zápasu, Addo fantastické zrýchlenie a zakončenie pri druhom góle.
Je to len a len šikovnosť trénerského štábu a hráčov, ako dokázali využiť situáciu, v ktorej sa dnes Trnava po štvrtkovom zápase s predĺžením nachádzala.
Žiadne veľké oslavy, tabuľka klame a Slovan má dva zápasy k dobru, ale jedno pivko od radosti a chuti padne vhod Smajlík a po reprepauze sa treba dobre pripraviť na Pažravú a potvrdiť dnešné tri body.

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.