Fanzóna

Diskusné fórum

Téma: ŽILINA vs. Podbrezová | Skupina o titul - 1. kolo | 9.3.2024

Je tu nejako ticho. Snáď to nie je výhrou? Tak čo, ako ste to dnes videli? Za mňa prvý polčas paráda, ale za stavu 3:0 malo byť vymaľované. Namiesto toho sme sa ešte mohli báť. Ako povedal aj tréner, niektoré pasáže treba zlepšiť. Inak spokojnosť.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Miki1960" |  vypnout filtr
Aspoň to bolo dramatické do poslednej minúty, po prvom polčase hrozila nuda :-).
Ale vážne, v Dunajskej nám trocha šťastia chýbalo, dnes sa k nám priklonilo.
Zápasu by skôr svedčila remíza.

Dnes zabrali v Novom Meste aj volejbalistky, takže (až na výbuch B-čka "v Mikuláši":-) úspešný športový deň.

10.03.2024, 08:30
´´Zápasu by skôr svedčila remíza´´ ako takuto vetu moze napisat fanusik MSK?
Nebyt dvoch sprostych chyb v obrane a viac stastia pri zakonceni, tak Podbrezka odide od nas s debaklom!

Byť fanúšikom MŠK nevylučuje objektivitu :-).
Za výkon najmä v druhom polčase by si Podbrezka tú remízu zaslúžila, ale samozrejme že som rád, že sme vyhrali.
Však som písal, že nám šťastena vrátila to, čo sme stratili v Dunajskej...

Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.