Informácie pre fanúšikov pred súbojom UYL proti Salzburgu
Dnešný výkop mládežníckej Ligy majstrov sa blíži, a aby sme si zápas všetci užili naplno, dôrazne žiadame všetkých fanúšikov, aby dodržiavali nasledovné opatrenia.

Upozorňujeme, že pokladne na štadióne budú zavreté.

• Dôrazne žiadame všetkých fanúšikov, aby prišli v dostatočnom predstihu a predišli tak dlhým radom pri vstupe. Štadión sa otvára už o 15:00 hod.
  • Na tento duel budú otvorené všetky tribúny i všetky vchody (okrem vchodu 6 a 9 - sektor hostí). Nakoľko je povolená kapacita zaplnená, vstupenky sa už nepredávajú!
  • Elektronické vstupenky si nemusíte tlačiť, stačí ich priložiť z mobilu k turniketom.
  • Upozorňujeme, že aj napriek režimu základ je povinné nosiť respirátor počas celého pobytu na štadióne.
  • Bufety budú rovnako zabezpečené na západnej, východnej, severnej i južnej tribúne.
  • Parkovanie bude povolené za západnou tribúnou (P1) - vchod popri Holiday Inn pre vlastné autobusy, pre osobné vozidlá bude otvorené aj parkovisko za východnou tribúnou - P3.
  • Po dlhom čase si môžete užiť aj nášho maskota Šošona, ktorý sa s každým z vás rád odfotí.
  • Čaká vás bohatý sprievodný program, prekvapenie i polčasový súťažný kvíz o suveníry z Fanshopu MŠK a ďalšie zaujímavé poukážky od partnerov.
  • Fanshop MŠK (na južnej tribúne) bude otvorený od 15:00 - 19:00 hod. Zakúpiť si okrem iného môžete aj pamätný šál.
  • Chystáme aj pravidelný Bulletin MŠK, ktorý si môžete prečítať na tribúne pred zápasom, avšak iba v elektronickej podobe.

Prosíme, riadťe sa návštevným poriadkom MŠK Žilina.