Góly: 8. Baleja, 30. Gučik, 73. Marko, 81. Koščalik - 90. Ilenčík
ŽK: 40. Vyrostek
ČK: 51. Vyrostek (po druhej ŽK)
Diváci: 80
Rozhodca: Švolík - Obertová, Ondrášová
Jokl - Rehák (C), Pavlík, Dovičák (78. Meško) - Bortoli (58. Koščalik), Chlepko, Marko (78. Roháč), Staník - Kme (58. Tichý), Gučik (82. Bondarenko), Baleja

Víazná séria Šošonov pokračuje. Neprekazili ju ani futbalisti Popradu, ktorým sme pod Dubňom nedali šancu pomýšža na body. Svedomitý výkon Šošonov priniesol úrodu už v prvom polčase po góloch Baleju a Gučika. Po zmene strán prišla čerevená karta hostí a ďalšie dva presné zásahy žltozelených z kopačiek Marka a Koščalika. Priebežnú tabužku tak po výhre 4:1 vedieme o tri body.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Od začiatku zápasu sme sa snažili presadi do bloku súpera častým zakončením a z jedného sa nám podarilo otvori skóre. Niekedy to chcelo viac podrža loptu, pripravi si útok, pretože sme boli príliš kolmí v predfinálnej fáze a defenzíve súpera sme to užahčovali nepresnými prihrávkami. Druhý, upokojujúci gól sme dali po peknej akcii. V druhom polčase sme naďalej hrali do zhusteného bloku, niektoré akcie sme mohli rieši jednoduchšie v pokutovom území. Po červenej karte a našom štvorgólovom vedení sa zápas viac-menej dohrával. Mrzí nás len gól hostí v nadstavenom čase po našom nedorozumení. Chalanom patrí pochvala a gratulácia za víazstvo v dnešnom zápase."