U19 | FK Pohronie - MŠK Žilina 4:3 (4:2)
Góly: 17.,19. a 21. Kujabi, 38. Mašlej - 2. a 73. Pekelský, 14. Atanasijević
ŽK: 79. Haviar, 85. Ivan - 8. Pališčák, 45. Pekelský
Rozhodca: Valent - Čajka, Jekkel
Pohronie Žiar nad Hronom
Haviar - Fima Dos Santos, Jakab (C), Argyusi, Kambi, Petruška, Sekáč, Sambou, Mašlej, Lutka, Kujabi (71. Ivan)

Jokl - A. Oravec, Dovičák, Staník - Pališčák, Filo, Šamaj (C), Pekelský - Beňadik (73. Rehák), Atanasijević (63. Chlepko), Klaučo

Prestrelka v Žiari priniesla celkovo sedem gólov. Hoci sme ju odštartovali sľubne my, tak súper trestal všetky naše chyby a už do polčasu otočil skóre vo svoj prospech. Na presné zásahy Pekelského a Atanasijevića totiž hetrikom v rozmedzí piatich minút odpovedal africký strelec Kujabi. Po zmene strán sme súpera najmä v závere zatlačili, ale zo šancí sa ujala iba tá z kopačky dvojgólového Pekelského. Šošoni tak prehrali štvrtýkrát z posledných piatich duelov.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Výborný mládežnícky zápas. Začiatok sme mali veľmi dobrý a dostali sme sa do dvojgólového náskoku. Naopak, potom sme mali slabú päťminútovku, počas ktorej súper otočil skóre na 3:2. Do polčasu sme inkasovali ešte raz, pričom všetky góly boli po situáciách, na ktoré sme upozorňovali, ale v stretnutí sme ich nezvládli. V druhom dejstve sa už súper nedostával tak často k našej bráne, ale stále bol nebezpečný. My sme mali navrch kondične ku koncu stretnutia, ale nepodarilo sa nám už vyrovnať aj napriek veľkým šanciam najmä v závere. Zápasu by určite svedčila remíza. Chalanom patri pochvala najmä za druhý polčas a snahu aspoň vyrovnať. Na druhej strane nám duel ukázal, že musíme pracovať na situáciách, ktoré sme dnes nezvládli v defenzíve."