U19 | MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 2:2 (2:2)
Góly: 23. a 35. Beňadik - 16. a 44. Lipovský
ŽK: 43. Šimun, 62. Šamaj, 88. Šarudi - 72. Adamkovič, 78. Straka, 88. Vyskoč
Rozhodca: Janček - Verdžák, Tůma
Hostačný - Fiflík (46. Dovičák), A. Oravec (C), Košťal (46. Rehák) - Pališčák, Šamaj, Šarudi (90. Chlepko), Staník - Šimun (66. Pekelský), Beňadik (66. Klaučo), Kóša

FC Spartak Trnava
Fuka - Krchnár, Stano (46. Horník), Fančovič, Danihel, Straka, Justh, Lipovský, Bilčík (C), Henyig (82. Vyskoč), Masár (61. Adamkovič)

Súboj tabuľkových susedov medzi Šošonmi a Spartakom priniesol vyrovnanú partiu. Všetky štyri góly sme pri tom videli už v prvom dejstve a postarali sa o nich iba dvaja strelci. Trnavčania viedli, Beňadik dvomi presnými zásahmi otočil, no do polčasu ešte hostia vyrovnali. Po zmene strán sa už skóre nemenilo, a tak si žltozelení pripisujú druhú remízu v sezóne - tentokrát 2:2.

záznam zápasu

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Do zápasu sme nevstúpili optimálne, bolo z nás cítiť nervozitu, ktorá pramenila do strát lopty. Boli sme netrpezliví najmä v prechodovej fáze hry, kedy sme často volili rýchly útok miesto postupného. Súper hral agresívne, priamočiaro a po našich zle vyriešených situáciách sme mu umožnili streliť dva góly. Keď sme zápas otočili z 0:1 na 2:1, mali sme si postrážiť tento výsledok a nedovoliť vyrovnať pred polčasovou prestávkou. Druhý polčas sme nedotiahli niektoré situácie do presnej finalizácie, preto sme nedokázali zvíťaziť. Celkovo nie sme dnes spokojní s výkonom, lebo v ňom bolo až príliš veľa nervozity a nepresnosti v útočnej fáze hry."