U19 | MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava 1:2 (0:0)
I. LSD - U19,
piatok 1. 9. 2023 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava
Góly: 70. Hranica - 54. Bezghuba, 60. Murár
ŽK: 56. Vaľko (MŠK Žilina)
Rozhodca: Papuča - Poruban, Hrenák
Jokl - Fiflík, A. Oravec (C), Dovičák (62. Košťal) - Hranica, Beňadik, Šarudi, Badjie (28. Staník) - Pekelský (83. Chlepko), Vaľko, Kóša

ŠK Slovan Bratislava
Spišák - Spišiak, Tománek, Bzeghuba, Slovák, Denko, Marko (C), Murár (83. Schmidt), Šalkovič (90. Fronko), Balko (90. Dornai), Ivanics (83. Hreha)

Šošoni si v dnešnej predohrávke 4. kola chceli napraviť chuť po nevydarenom uplynulom víkende. To sa však, žiaľ, veľmi nepodarilo. Aj druhý tím z hlavného mesta bol totiž nad sily žltozelených. Góly začali padať až po zmene strán a najprv sa dvakrát po sebe presadili belasí hostia. Timo Hranica síce duel zdramatizoval, ale žiadne body nám to nakoniec neprinieslo. Šošoni Slovanu Bratislava podľahli 1:2 a opäť sa o niečo prepadnú v tabuľke.

záznam zápasu

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Dnes sme sa stretli s družstvom, ktoré bolo doterajším lídrom. Zápas bol kvalitný a v poli sme ukázali väčšiu kvalitu. Súper sa zameriaval na rýchle protiútoky a najviac nebezpečný bol zo štandardných situácií. Jednu z nich sme neubránili a inkasovali sme prvý gól. Druhý gól nasledoval po chybe v rozohrávke. Aj v dnešnom zápase sme si vytvárali príležitosti, ktoré sme nedotiahli do presný zásahov. V tréningovom procese pracujeme na finalizácii, lebo v každom stretnutí si vytvoríme dostatok príležitostí, len nám chýba pokoj a väčšia kvalita pri zakončení. Chalani dnes duel odmakali, mali snahu prekonať obranu súpera futbalovou kvalitou, ale výsledkovo to nevyšlo. Naďalej budeme tvrdo pracovať a sme presvedčení, že sa dostavia aj víťazstvá."
I. LSD - U19,
piatok 1. 9. 2023 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava