Góly: 16. a 82. L. Bortoli, 17. a 74. Weber, 24. S. Javorček, 37. Vaľko
ŽK: 27. Kučera, 36. Hajdoni, 62. Neischl, 90. Jokel - 53. Chyla, 79. Vaľko
Rozhodca: Barát - Dobrík, Melicher
Pohronie Žiar nad Hronom
Domaninský - Kováč, Jakubčo (46. Gendiar), Neischl (C), Kučera, Sakhno, Slosarčík, Pieš (46. Jokel), Šimek (46. Lenharčík), Hajdoni (86. Boška), Lazarets

Kúdelčík - Mynář, Jaššo (C), A. Oravec (77. Košťal) - Hranica, Chyla (63. Beňadik), S. Javorček, Blaško (63. Šamaj) - Weber (77. Trubačík), Vaľko (46. Prokop), Bortoli

Po remíze v prvom jarnom kole cestovali Šošoni na Pohronie. Tam to od začiatku išlo podľa našich plánov a už v prvom dejstve sme si vytvorili štvorgólové vedenie zásluhou štyroch rôznych strelcov. Po zmene strán poistili našu pohodlnú výhru dvojgóloví Leo Bortoli a Marián Weber. Aj vďaka čistému kontu Dominika Kúdelčíka sme si tak pripísali vysoké víťazstvo 6:0.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Prvý polčas bol z našej strany veľmi dobrý, hrali sme rýchlo a presne. Fungovali nám princípy, strelili sme 4 góly a ďalšie príležitosti sme ešte nevyužili. Druhý polčas už nemal také tempo, ale aj tak sme si vytvorili niekoľko šancí a pridali dva góly. Dnes sme boli dominantní a zaslúžene vyhrali vysokým rozdielom. Chalanom patrí pochvala najmä za prístup k zápasu a potom samotný herný prejav. Gratulujeme im k víťazstvu."