Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Michalovce

Sú iba dve možnosti, buď je vo vzduchu nejaká brušná viróza, alebo väčšina z tých 1800 nás chudákov grcala z predvedenej hry nášho tímu... pán tréner, vy sa pred každým zápasom alibisticky vyhovarate aky nabral nás súper oproti začiatku sezony progres ale

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
21.10.2019, 11:04
Koučing, koučing, koučing. Aké to čarovné slovíčko. Keď ho poznáš, keď vieš čo to je a vieš ako s ním nakladať, tak je to paráda, no keď ho aj poznáš, keď aj vieš čo to je ale keď nevieš ako s ním nakladať, ako ho používať, tak je to tragédia alá Shakespeare.
A toto nám predvádza (už po koľký krát) náš kouč.
Tak postupne:
Zdá sa vám, že Boženík nemá formu? Že nie je produktívny? Že mu hra nejde?
Zdá sa vám, že v repre hrá lepšie?
To sa vám nezdá, to je fakt! A prečo je tomu tak? No preto lebo Kentošov herný systém založený na cetroch ho postupne "zabíja".
Koľko centrov išlo na Boženíka v zápasoch v Azernajdžane v Maďarsku s Walesom a s Paraguajom? Akosi si nespomínam.... A ako dal tie dva góly? Na ten prvý mu v Maďarsku prihral Lobotka do nohy, nasledovalo prikrytie hráča za chrbtom, potom vynikajúci prvý dotyk a bum...a pritom druhom góle dostal od Bénesa rovnako loptu do nohy, opäť prikrytie hráča za chrbtom a opäť vynikajúci prvý dotyk a bum...
Takže Boženík má vynikajúce krytie lopty pod tlakom, čo dokázal pri oboch góloch a vie to aj Hapal, vedia to fanúškovia, no len ten náš "Mourinho" nato ešte neprišiel a tak sme v každom zápase svedkami neustálych pokusov o centrované lopty na Boženíka a výsledok je taký, že už viac krát ho tréner striedal za Balaja.
No a teraz k tomu koučingu:
Božo maká...o tom niet pochýb, Božo je v poli tesne strážený svojim strážcom, dokonca aj za cenu faulu a v 16-stke niekedy aj oboma stopérmi, presne ako teraz proti Michalovciam. Takže chalanisko toho nabehá dosť, je neustále okopávaný a miesto pochvaly od trénera, tak je vystriedaný.
Aj tréner 4 triedy by pri stave 1-1 nestriedal post za post ale snažil by sa hrať na dvoch hroťákov, teda Boženík, Balaj, čo by v súperovej defenzíve narobilo problémy lebo obaja stopéri (Carillo, Soler) by museli mať hráča, čím by sa narušilo ich vzájomné zabezpečovanie, ktoré im dobre fungovalo. Navyše obaja defenzívni záložníci Savidis, Žofčák vynikajúco čistili priestor pred stopérmi a pri takto organizovanej defemzíve si Žofčák mohol dovoliť aj vypomáhať pri tvorení hry.
A toto všetko sme videli z tribúny, no škoda že to nebolo vidieť aj z lavičky...
Celkovo je cítiť na hráčoch určitá stagnácia, snáď s výnimkou Králika, ktorý sa mimoriadne zlepšil a Káčera. Na druhej strane veľmi slabé výkony v posledných zápasoch podáva Demiri. No a naši krajní obrancovia v defenzíve doslova horia, čo bolo markantne vidieť v tomto zápase. Zlatý Mabouka...
Ešte tu je ten Taliansky odborník na defenzívu...? Akosi to v bránení jedna na jedna (Tomič, Sluka) nie je vidieť!


Dovolím si otázku, čo ak bol Boženík striedaný pre zdravotné dôvody (mám neoverené info), po vyrazení dychu išiel s výkonom dole .... dúfam, že akceptuješ skutočnosť, že o hráčoch vedia najviac tréneri.


21.10.2019, 20:37
Asi ti unikla pointa môjho príspevku o koučingu. Teda pointa bola v tom, že za stavu 1-1 pán tréner miesto toho, aby niečím prekvapil súpera (napr. hrať na dvoch hroťákov), tak on strieda post za post. A takéto striedanie nebolo prvý krát, takže aké zranenie? A neoverené informácie sa hodia politikom v parlamente a nie v serióznej diskusii.


veru tak, Jánošík nevie zacentrovať ani keby mu mali hlavu uťať... Tomič, to je jedna tragédia. Demiri netrafí bránu ani keby sa mu posúvala v smere jeho strely a ešte by mu šla aj po koľajisku naproti....Otras...Sereď bola od nás lepšia, Michalovce nás v nietorých fázach hry cvičili, proti Žiaru sme sa báli do spoledných sekúnd o výsledok a tréner iba holo skonštatuje, že naši súperí sa neustále posúvajú vpred....to čo má byť?
Záložník ma v strede poľa loptu ale nie že by hlavu zdvihol zo zeme a pozrel sa kam mu na kolmicu nabieha do voľného priestoru Boženík, on mu praští prihrávku poslepačky úplne niekde inde...škoda reči


Janosik je totalne mimo. dali mu koat penaltu, reku nech ho to nastartuje. on nepresiel cez jedneho protihraca.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.