Rozhodca: Hajnala - Martiš, Bródy
ŠK Slovan Bratislava
Rezeková (46. Opalková) - Čeriová (C), Botková (60. Hatinová), Čerňaková (60. Moravčíková), Mrocková, Surová, Rojnik, Naňová (46. Látal), Škerdová, Švecová, Jalakšová (46. Vargová)

Červíková - Randová (C), Mudráková, Kucharčíková, Obertová - Valová, Krajčíová (89. Časnochová), Grečnarová, Tyčiaková (33. Sirejová (84. Skvortsova)), Pružinská - Sýkorová
V poslednom zápase sezóny sa naše baby chceli rozlúčiť so sezónou víťazne. Na Národnom futbalovom štadióne to bol z oboch strán kvalitný futbal, ktorý ale v prvom dejstve góly nepriniesol. Vedenia sa ujali Šošonky v 64. minúte zásluhou Simony Pružinskej. O pätnásť minút však gólovo odpovedali aj Slovanistky a zápas sa napokon skončil nerozhodne 1:1. Oba tímy sa za sebou umiestnili aj v konečnej ligovej tabuľke - Slovan na druhom a MŠK na treťom mieste.

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"So sezónou sme sa chceli rozlúčiť kvalitnou hrou a bodovým ziskom. Na novom Tehelnom poli je radosť hrať a dnes to bol z našej strany jeden z najlepších výkonov jarnej časti. Siahali sme na víťazstvo, ale aj s remízou panuje spokojnosť. Dievčatám i realizačnému tímu patrí obrovská vďaka za celú sezónu. Tešíme sa na zaslúžené voľno a o pár týždňov sme späť ešte silnejší."