Góly: 40. Pružinská, 56. Sýkorová - 75. Tipulová
Rozhodca: Dubovec - Bajcár, Čordáš
Červíková - Randová (C), Mudráková, Bytčánková, Šmidová - Valová, Kucharčíková, Pružinská - Obertová (89. Grečnarová), Sýkorová, Kekelyová (68. Tyčiaková)

ŠK Slovan Bratislava
Rezeková - Čeriová (C), Halásová (81. Moravčíková), Vargová, Čerňaková, Mrocková, Surová, Ščasnárová (46. Rojnik), Škerdová, Tiuplová, Botková
Výbornou pozvánkou na budúcotýždňové finále Slovenského pohára bol dnešný ligový duel medzi Šošonkami a Slovanom. Baby už viackrát počas sezóny ukázali, že dokážu potrápiť aj favorita, no a dnes to iba potvrdili. Na domácom trávniku nás päť minút pred prestávkou poslala do vedenia Simona Pružinská a po zmene strán pridala víťazný presný zásah Dominika Sýkorová. I keď Slovan v závere znížil, nič to už nezmenilo na našej výhre 2:1, ktorá je skvelou správou pred spomínaným finále pohára.

zostrih zápasu

záznam zápasu

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Dievčatá dnes boli veľmi dobre mentálne nastavené. Počas celého zápasu sme boli lepším tímom, škoda hluchých pasáži v druhom polčase a nepremenených šancí. Treba vyzdvihnúť výkon našej brankárky, ktorá nás podržala dôležitými zákrokmi. Dnes sa tešme z tohto veľkého víťazstva, ale už zajtra treba byt pevne na zemi a dobre sa pripraviť na finále pohára."