Góly: 63. Skvortsova, 85. Kucharčíková - 39. Kovalíková
Rozhodca: Matula
Červíková - Randová (C), Mudráková, Bytčánková, Kucharčíková - Valová (89. Sirejová), Grečnarová, Tyčiaková (67. Obertová) - Pružinská (80. Krajčíová), Kekelyová (46. Skvortsova), Sýkorová

MFK Ružomberok
Králiková - Červeňová, Krivačková, Ťapajáková (86. Konfálová), Adamčiaková, Malá, Mastráková (87. Nagyová), Hrúziková, Kovaliková, Žihlavníková, Maslová (C)
Návrat do ligového kolotoča nebol pre zverenkyne Mariána Dlobíka po neúspešnom finále jednoduchý. Postarali sa o to aj veľmi dobre hrajúce hráčky Ružomberka, ktoré po polčase viedli o gól. Zmena na našej strane, podobne ako vo finále, prišla až po výmene strán. Šošonky zapli na vyššie obrátky, vďaka čomu najprv vyrovnali zásluhou premiérového gólu Ukrajinky Skvortsovej a päť minút do konca dokonali obrat po víťaznom zásahu Kucharčíkovej. Ružomberok sme tak po mesiaci opäť porazili výsledkom 2:1.

zostrih zápasu

záznam zápasu

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Po neúspešnom finále Slovenského pohára bolo hlavnou úlohou pozbierať fyzické, no najmä psychické sily a opäť motivovať dievčatá na ligu. Zápasy s Ružomberkom sú vždy náročné, čo sa potvrdilo i dnes. Hralo sa hore-dole, vo vysokom tempe a bez šancí. Hostia využili chybičku v našej obrane a do šatní sme išli s jednogólovým mankom. Vysvetlili sme si určité nedostatky, prestriedali a v druhom polčase sa v hralo predovšetkým na polovici hostí. Naša mladá ukrajinská hráčka po rohu vyrovnala a po ďalšej štandardnej situácii sme dali vytúžený víťazný gól. Pokiaľ bude čo i len teoretická šanca v lige, tak sa o ňu pobijeme do posledného kola."