Ženy: MŠK Žilina - FC Union Nové Zámky 4:0 (1:0)
Góly: 57. a 64. Pružinská, 19. Valová, 90. Sýkorová
Rozhodca: Belko - Durmis, Gešová
Červíková (80. Maťková) - Randová, Kucharčíková, Mudráková (64. Krajčíová), Šmidová - Obertová (73. Sirejová), Grečnárová (73. Chlebanová), Tyčiaková - Valová, Pružinská, Sýkorová

FC Union Nové Zámky
Hatyina - Deszátová, Trnková, Matysová (C), Horňáková, Vraukóová, Cerovská, Pálová, Andrušková (46. Takáčová), Mikulcová, Kovančíková (63. Bujnová)
Šošonky sa po prvýkrát v sezóne predstavili na hlavnom Štadióne MŠK Žilina. Do cesty sa im postavili súperky z Nových Zámkov, ktoré v prvom dejstve odolávali tlaku našich futbalistiek, no v druhom polčase sa už jasne ukázala kvalita na našej strane. Po úvodnom góle Valovej, rozhodla dvomi zásahmi strelkyňa Pružinská a výhru 4:0 poistila v závere Sýkorová. Vďaka víťazstvu Myjavy so Slovanom sa naše ženy navyše bodovo dotiahli aj na prvé miesto tabuľky.

Zostrih ZÁPASU

Záznam ZÁPASU

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Úvod zápasu bol v našej réžii, ale opäť sme po prvom góle prestali hrať a super mohol do polčasu vyrovnať. Cez prestávku sme sa zmobilizovali a vysvetlili si určité chyby. V druhom polčase sme potvrdili svoju kvalitu a pridali ďalšie tri góly. Dievčatá zaslúžia pochvalu za dnešný zápas i doterajší priebeh sezóny."