Ženy: FC Spartak Trnava - MŠK Žilina 1:4 (1:2)
Góly: 44. Cedulová - 25. a 84. Pružinská, 18. Mudráková, 83. Valová
Rozhodca: Bartko - Krivošík, Ecker
FC Spartak Trnava
Králiková - Voščinárová (84. Bederková), Šulíková (46. Bajerová), Čambalová, Vulganová, Žigová (85. Čoknayová), Pivarčiová (C), Cedulová (53. Poláková), Martišková, Konečná (84. Obuchová), Tonkovičová

Červíková - Randová, Kucharčíková, Mudráková, Šmidová - Obertová (85. Sirejová), Grečnárová, Krajčíová (77. Chlebanová), Tyčiaková - Valová (C), Pružinská
Po reprezentačnej prestávke pokračovala ligová súťaž žien dvanástym kolo, v ktorom sme zavítali do Trnavy. Proti tamojšiemu Spartaku sme duel po celý čas držali v rukách a nezlomil nás ani znižujúci gól do šatne na 1:2. Práve naopak, v druhom dejstve sme pridali ďalšie dva presné zásahy a jedenástou výhrou v sezóne sme si tak poistili druhú priečku v tabuľke. Na výhre 4:1 sa opäť výrazne pričinila naša strelkyňa Simona Pružinská, keď zaznamenala dva góly a aktuálne sa delí o prvé miesto v tabuľke strelcov.

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Po dvojtýždňovej reprezentačnej pauze sme sa všetci na zápas tešili, no v úvode sme pôsobili zaspatým dojmom. Od dvadsiatej minúty sme prebrali iniciatívu a do šatní išli so zaslúženým náskokom. V druhom polčase boli domáce lepším tímom, ale paradoxne sme góly dávali už len my. Teší kvalitná rozohrávka a postupný útok počas celého zápasu. Dievčatám patrí veľká vďaka, že aj v zápase kde nepôsobíme dominantným dojmom dokážeme zvíťaziť."