Ženy: AS Trenčín - MŠK Žilina 1:6 (0:3)
I. liga Ženy,
nedeľa 20. 3. 2022 od 14:30
Štadión Sihoť
AS Trenčín - MŠK Žilina
Góly: 58. Huťová (pok. kop) - 5., 20. a 82. Sýkorová, 10. Valová, 53. Tyčiaková, 60. Mudráková
Rozhodca: Čaja - Tarabus
AS Trenčín
Jančovičová - Huťová, Skovajsová (46. Letková), Narum, Harušťáková (C), Levaiová, Žákechová, Laginová (72. Škultétyová), Žitňáková, Popelková (46. Zbínová), Hozáková (17. Uríková)

Červíková (C) - Randová (61. Pružinská), Bytčánková, Mudráková, Šmidová - Valová, Kucharčíková, Krajčíová (57. Grečnarová) - Obertová, Sýkorová, Tyčiaková
V záverečnom zápase základnej časti najvyššej súťaže Žien sa Šošonky sa predstavili na ihrisku AS Trenčín. Posledný tím tabuľky zdolali bez väčších problémov 6:1. V dvoch tohtotýždenných stretnutiach tak naše baby strelili dokopy až 12 gólov a inkasovali iba raz. Dnes hviezdila najmä útočníčka Dominika Sýkorová, ktorá zaknihovala hetrik. Pridali sa k nej aj Valová, Tyčiaková i Mudráková, no a Šošonky pôjdu do nadstavby z výborného tretieho miesta.

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Od úvodu sme diktovali tempo a strelili rýchle tri góly. Darila sa nám kombinácia a na ihrisku sme dominovali. Druhý polčas sme poľavili, boli nepresný a opäť sme nepremieňali gólové príležitosti. Dievčatám patrí veľká vďaka, akým spôsobom zvládli základnú časť. Musíme však stále tvrdo pracovať, lebo v nadstavbe nám súperi nič neodpustia."
I. liga Ženy,
nedeľa 20. 3. 2022 od 14:30