U17 | ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 2:1 (0:0)
Góly: 62. Holocsy, 90. Canolli - 74. Pališčák
Diváci: 60
Rozhodca: Štofik - Kožuch, Rataj
ŠK Slovan Bratislava
Malovec - Polakovič, Horváth, Balog, Švec, Gendiar (80. Kireth), Holocsy (C), Mateáš (69. Canolli), Veľký (80. Podhaj), Rúsek (59. Drobný), Jarošinec (69. Kotúček)

Marek - Mišiak, Meško, M. Bortoli - Pališčák, Stručka (C), Smák (78. Koščalík), Korenčík (78. Roháč) - Baleja, Kubala (66. Tichý), Kováčik (46. Kmeť)

Vôbec po prvý raz v sezóne zaváhala žltozelená kategória do 17 rokov. Brankár Jakub Marek držal nepriestreľnosť 332 minút vkuse, no dnes inkasoval dvakrát a my sme, naopak, skórovali iba raz. Listinu strelcov otvorili belasí, Šošoni síce vyrovnali zásluhou Pališčáka, no posledné slovo mali opäť domáci. Tí v 90. minúte rozhodli o tom, že všetky body ostávajú v Bratislave po výsledky 1:2 z nášho pohľadu.

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Dnešný zápas sa mi hodnotí ťažko. Aj napriek tomu, že sme mali prakticky počas celého zápasu optickú prevahu, prepadli sme v obidvoch šestnástkach. V ofenzíve sme hrali príliš komplikovane a málo sa tlačili do koncovky. V defenzíve nás super vytrestal z rýchleho protiútoku a pri nedôslednosti v bránení."