U17 | MŠK Žilina - FC Petržalka 1:0 (1:0)
I. LMD - U17,
sobota 26. 8. 2023 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - FC Petržalka
Góly: 12. Baleja
ŽK: 59. Nikolaj (FC Petržalka)
Rozhodca: Závodský - Bednárik, Bajtoš
Marek - Mišiak, Meško (C), M. Bortoli - Pališčák, Roháč, Rajnoha (70. Kubala), Korenčík (46. Koščalík) - Baleja, Tichý (46. Smák), Kmeť (60. S. Kováčik)

FC Petržalka
Melo - Barilla (53. Bučurič), Hlavatý (C), Kondrashov, Miškov (46. Šablatúra), Ďurdík, Kusalík, Nikolaj (59. Šoltys), Mozola, Ševce, J. Kováčik

Naďalej stopercentní, naďalej bez inkasovaného gólu. Hoci sa Šošoni v 3. kole s Petržalkou natrápili viac ako v predchádzajúcich zápasoch, tak aj napriek tomu berú všetky body a ostávajú na čele tabuľky. O najtesnejšiu výhru 1:0 sa postaral výstavným gólom Patrik Baleja. Už tretie čisté konto z troch stretnutí má na konto gólman Jakub Marek.

záznam zápasu

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"V zápase proti kvalitne organizovanému a agresívnemu súperovi sme si v prvom polčase vypracovali viacero šancí, z ktorých sme strelili jeden nádherný gól. Úvod druhého polčasu sme mali ešte hru pod kontrolou, avšak nedokázali sme zápas zatvoriť druhým gólom. V závere sme tŕpli pri nebezpečných protiútokov a štandardných situáciách súpera. Pomohla nám aj futbalová šťastena a zápas sme dotiahli do víťazného konca."
I. LMD - U17,
sobota 26. 8. 2023 od 11:00
Štadión MŠK Žilina
MŠK Žilina - FC Petržalka