U17: FC Petržalka - MŠK Žilina 0:2 (0:0)
Rozhodca: Dubravec - Farkaš, Bródy
FC Petržalka
Karovič - Vlčák, Both, Slúka (C), Abel (70. Piaček), Gula, Doan Anh (87. Barbirík), Zentko, Gránsky (90. Tóth), Csémy, Roman

Badžgoň - Fiflík, Zemko (C), Straka, Bukovčan (75. A. Oravec) - Šarudi, Hranica, Trubačík - Beňadik, Šlosár, Pekelský (80. Jančiga)
Do tretice v rade súboj proti súperovi zo spodnej polovice tabuľky a do tretice výhra 2:0. Tak dopadla aj dnešná výzva v podobe zápasu na pôde ôsmej Petržalky. V obojstranne kvalitnom zápase nás najmä podržal tretím čistým kontom v sérií brankár Jakub Badžgoň. Premiérový a víťazný gól strelil v 56. minúte Samuel Šlosár a výhru poistil o 20 minút neskôr Denis Straka. Šošoni tak stále z druhého miesta naháňajú prvý Trenčín vzdialený tri body.

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Výborný mládežnícky zápas z oboch strán. My sme mali viac gólových príležitosti, ale šance mali aj domáci, pri ktorých nás fantasticky podržal brankár Badžgoň. Myslím si, že naše víťazstvo je zaslúžené a chalanov chcem pochváliť za výkon aj prístup."