U19 | FC Košice - MŠK Žilina 0:0
FC Košice - MŠK Žilina
ŽK: 29. Šinglár, 88. Terpák - 56. Jokl, 89. Staník
Rozhodca: Bobko - Šuba, Fedák
Jokl - Dovičák (C), Pavlík, Staník - Chlepko (60. Tichý), Stručka (86. Roháč), Petruška, Bortoli (69. Kmeť) - Marko (60. Koščalík), Rajnoha, Klaučo (86. Meško)

V metropole východu sme nenadviazali na výhru z prvého kola proti inému tímu z východu, konkrétne Michaloviec. Aj proti Košiciam sme tentokrát boli lepším tímom, nedokázali sme to podčiarknúť gólmi. Trápenie a efektivita v koncovke nás tak stáli dva body, domov odchádzame iba s jedným po bezgólovej remíze.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V prvom polčase sme si vypracovali tri gólové príležitosti, ktoré sme, žiaľ, nepremenili, no ani súpera sme do žiadnej šance nepustili. V druhom polčase to bolo viac o bojovnosti, lebo aj kvalita terénu veľmi nenahrávala kombinačnému futbalu. Aj po zmene strán sme si vytvorili šance, ale dnes nám chýbala efektivita. Súper bol taktiež v druhom dejstve nebezpečnejší, najmä po štandardných situáciách. Chalanom nemôžeme uprieť snahu, že chceli byť úspešní a zvíťaziť, ale dnes nám chýbal väčší pokoj v zakončení."
I. LSD - U19,
sobota 24. 8. 2024 od 11:00