U17 | MŠK Žilina - FC Tatran Prešov 6:0 (3:0)
Góly: 8. a 75. Pališčák, 5. Roháč, 34. M. Bortoli, 69. Kmeť, 80. Kováčik
ŽK: bez kariet
Diváci: 50
Rozhodca: Krško - Sikora, Hrobárik
Marek - Mišiak, Stručka (C), M. Bortoli - Pališčák, Roháč (33. Kmeť), Smák, Koščalík (65. Korenčík) - Baleja (74. Kubala), Rajnoha, Kováčik

FC Tatran Prešov
Štapinský - Bochnovič, Repaský, Terpák (C), Bystroň (70. Nannavecchia), Šefčík, Rabatin (64. Kollár), Straka, Kačmarik (64. Peterčák), Griger (46. Debnár), Kišš

Víťazne zakončili jeseň Šošoni do 17 rokov. Za zimného počasia aj so snehom si poradili v domáco prostredí s Tatranom Prešov vysoko a jasne 6:0. Základ výhry položili v úvode, keď už v 8. minúte vyhrávali 2:0. Po tri presné zásahy si pripísali v oboch polčasoch. O šesť gólov sa postaralo päť strelec, jediným dvojgólovým bol Tobiáš Pališčák. Ďalšie čisté konto smeruje na účet Jakuba Mareka. Zimovať tak budeme na druhom mieste tabuľky o tri body za Spartakom.

záznam stretnutí U17 & U16

Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Do dnešného zápasu sme išli výborne nastavení, hrali sme koncentrovane, presne a efektívne. Veľmi dobre sme sa vyrovnali aj s ťažkým terénom a zaslúžene zvíťazili vysokým rozdielom. Chalani si zaslúžia pochvalu."