Góly: 53. a 65. Pekelský, 13. Staník, 20. vlastný, 81. Chlepko - 28. Sojka
ŽK: 78. Pališčák - 72. Greško, 78. Števonka
Rozhodca: Matej - Vorel, Hrobárik
Hanuliak - Dovičák, Rehák (83. Košťal), A. Oravec - Pališčák, Šamaj (C), Beňadik (64. Klaučo), Staník (83. Fiflík) - Baleja, Rajnoha (77. Chlepko), Pekelský

MFK Dukla Banská Bystrica
Slovák - Wallner, Sojka, Jurčo, Bača (C), Kuruc (68. Málek), Pinďura, Kaliský (68. Ševčík), Zachar (63. Greško), Zimáni, Mikušiak (63. Števonka)

Rozlúčka so sezónou na výbornú. Šošoni pod Dubňom nedali šancu Banskej Bystrici a výhrou 5:1 si poistili konečné štvrté miesto. Výraznou mierou sa na tom podieľal opäť dvojgólový Michal Pekelský. Toho na streleckej listine doplnili Teodor Staník a Samuel Chlepko. Debut ako hrom má za sebou 17-ročný gólman Šimon Hanuliak, ktorý si okrem víťazstva pripísal aj chytený pokutový kop.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V poslednom zápase sme mali jediný cieľ, a to rozlúčiť sa so sezónou a končiacimi hráčmi v U19 víťazstvom. Išli sme za ním od úvodu zápasu a ujali sme sa vedenia 2:0. Súper následne znížil a v závere polčasu siahal po vyrovnaní. Druhý polčas bol jednoznačne v našej réžii, aj keď sa súper mohol dotiahnuť, ale náš brankár nás podržal pri pokutovom kope. Následne sme odskočili už na štyri góly a zápas sme mohli dohrať pokojne. Chlapcom patrí gratulácia a poďakovanie za dnešný výkon. Určite sme od sezóny očakávali viac ako konečné 4. miesto. V tej nasledujúcej musíme byť pracovitejší a lepšie pripravení, aby sme sa znova dostali na čelo tabuľky."