U19 | FC Tatran Prešov - MŠK Žilina 2:2 (1:2)
Góly: 27. Novotňák, 75. Slebodník - 12. Beňadik, 22. Pekelský
ŽK: 26. Majerník, 28. Bukovinský - 53. Hostačný, 62. Rehák
Rozhodca: R. Bobko - D. Bobko, Šuba
FC Tatran Prešov
Mahurskyy - Chmeliar (C), Slebodník, Varga, Bednár, Gonda, Bukovinský (90. Orság), Majerník, Novotňák (81. Valenčin), Demko (71. Forrai), Michlík

Hostačný - Dovičák, Rehák, A. Oravec (C) - Hranica, Šamaj, Šarudi, Pekelský (46. Vaľko) - Kóša (46. Badjie), Beňadik (81. Staník), Šimun (46. Klaučo)

Ďalšia ligová strata bodov pre Šošonov. Tentokrát sa nám nepodarilo naplno bodovať na trávniku Tatranu Prešov. A to napriek tomu, že sme rýchlo viedli o dva góly. Ešte do polčasu domáci znížili, my sme nepremenili ďalšie šance, ako keby sme sa začali báť o výsledok a kopiť chyby. Štvrť hodinu pred koncom Tatran vyrovnal na konečných 2:2 a už sme s tým nič nedokázali spraviť. Domov tak berieme iba bod.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"Mali sme dobrý vstup do zápasu, loptu sme držali pod kontrolou a presadili sme sa dvakrát gólovo. Súper znovu využil prakticky ich prvú návštevu pred našu šestnástku a po strele znížil. Do prestávky sme ešte mali nejaké príležitosti, aby sme odskočili opäť na dva góly, ale nevyužili sme ich. Druhý polčas nebol z našej strany dobrý, opäť sa nám stávalo, že sme sami vytvárali možnosti na útoky domácich. Taktiež sme mohli skórovať na 1:3, ale netrafili sme prázdnu bránu. Následne súper vyrovnal zas po našich nadväzujúcich chybách. Dnes môžeme byť spokojní akurát s prvým dejstvom. Veľká škoda, že sme nenadviazali na ten výkon aj v druhom polčase."