Góly: 47. Švehla - 51. a 74. Kóša, 56. vlastný, 85. Šamaj, 90. Filo
Rozhodca: Kolofík - Tůma, Cabaj
MFK Ružomberok
Kováčik - Dvorský (73. Sásik), Žáčok, Pavlík (82. Klima), Mihályi (C), Lopušek (55. Husarčík), Švehla (82. Mizerák), Marek, Filipiak, Jurišta, Jendroľ (82. Slabecius)

Hostačný - Fiflík (64. Dovičák), A. Oravec (C), Košťal - Pekelský, Beňadik (73. Chlepko), Šamaj, Staník (82. Bartoš) - Šimun (82. Filo), Vaľko (18. Šarudi), Kóša

Reprezentačná prestávka padla Šošonom vhod! Po dvoch ligových prehrách tentokrát bodovali naplno na ťažkej pôde v Ružomberku. Všetko podstatné sa udialo až po zmene strán, kedy padlo všetkých šesť gólov. Najprv sme prehrávali, no práve to nás nakoplo a piatimi gólmi v rade sme otočili duel jasne na našu stranu. Víťazstvo 5:1 nás tak pozdvihlo na priebežnú ôsmu priečku, ktorú sa pokúsime vylepšiť už o týždeň.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V prvom polčase bolo na našej hre cítiť nervozitu z posledných dvoch výsledkov. Paradoxne sme začali hrať a byť odvážnejší až po inkasovanom góle. Súper mal príležitosti na vyrovnanie za stavu 2:1, čo nevyužil, následne sme odskočili a pridali ďalšie góly. Chalani sa dnes, dúfam, presvedčili, že v kŕči sa futbal hrať nedá a druhý polčas sme si určite užili, za čo im patrí pochvala."