”B” | S požským Nowym Targom sme vedenie neudržali, berieme tak remízu 3:3
3:3(3:2)
MŠK Žilina - Nowy Targ
Góly: 5. a 39. Trabalík, 6. Gomola - 7. Drobňák, 41. Sobek, 71. Szynka
Belaník (46. Kudelčík) - Kopas, M.Oravec (46. Mensah), Ndjeungoue - Gomola (46. Capko), Adang (46. Mojžiš), Šnajder (46. Mráz), Owusu - Kudlička (46. Jakubík), Krstić, Trabalík (46. Addo)

Hneď po zápase "A"-tímu MŠK sa pod Dubňom predstavila aj žltozelená rezerva. Tá vo svojom druhom prípravnom stretnutí začala vežmi dobre, rýchle dvojgólové vedenie ale hostia z Noweho Targu do polčasu dvakrát znížili. Po zmene strán sa už k Trabalíkovi a Gomolovi nepridal žiaden z našich strelcov, a tak v 71. minúte upravili na konečných 3:3 hráči NKP Podhale.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina
"V dnešnom zápase ma mrzia 3 inkasované góly, pri ktorých sme boli nedôslední vo vlastnom pokutovom území. Z hžadiska ofenzívy sme strelili góly po pekných kombinačných akciách a ďalšie sme nedotiahli do gólového efektu."