U16: MŠK Žilina - AS Trenčín 3:0 (1:0)
Zápasové menu
Duel prvých dvoch mužstiev v súťaži mladšieho dorastu v kategórii do 16 rokov zaostal v prvom dejstve za očakávaniami. Lídra tabuľky sme potrestali po defenzívnej chybe, a tak sme po polčase viedli. Po zmene strán sme zlepšili výkon, spresnili hru, čo viedlo k dvom ďalším gólom v sieti Trenčína. Víťazstvo rozdielom triedy znamená okresanie manka na vedúci Trenčín, ktorý má však odohraté o tri zápasy viac.

záznam zápasu


HLASY PO ZÁPASE
Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U16
"Prvý polčas i napriek tomu, že proti sebe nastúpili prvé dve mužstvá tabuľky, veľmi vzruchu nepriniesol. Skórovalo sme po chybe v Trenčianskej defenzíve, avšak viacero akcií obe mužstvá nedotiahli až do koncovky. Hralo sa predovšetkým medzi šestnástkami. Až po prestávke sme pridali na pohybe, spresnili hru a hneď z prvej akcie po ľavej strane sme zvýšili na 2:0. Poistku na 3:0 pridal Kóša nádherným lobom ponad brankára hostí. Myslím si, že za výrazne zlepšenú hru v druhom polčase sme si víťazstvo proti ťažkému súperovi zaslúžili."
I. LMD - U16,
sobota 6. 11. 2021 od 13:15
Štadión MŠK Žilina
3:0(1:0)
MŠK Žilina - AS Trenčín
Góly: 33. Šinko, 41. Dolník, 56. Kóša
Rozhodca: Hrobárik - Batiz, Moják
ŽK: 24. Bukovinský, 39. Murko (obaja Trenčín)
ZOSTAVY
MŠK Žilina
Hostačný - Fiflík, Dovičák (C), Vasko, Staník - Filo, Pekelský, Klaučo (74. Adamica) - Šinko (57. Mišiak), Dolník (65. Smák), Kóša

AS Trenčín
Húdok - Ragan, Náhlik, Bočkay (C), Azari, Bukovinský, Korba (65. Straka), Púček (65. Púček), Šimko, Hasaj, Murko