U16: MŠK Žilina - FC Petržalka 6:0 (3:0)
Zápasové menu
Kategória do 16 rokov dnes, rovnako ako jej o rok starší kolegovia, dohrávala stretnutie druhého kola, kde si zmerala sily s rovesníkmi z Petržalky. Anglický týždeň načali zverenci Vladimíra Labanta jasnou výhrou v pomere 6:0, pričom o góly sa postaralo až šesť rôznych strelcov. Za zmienku stojí určite ten z priameho kopu v podaní Samuela Dikoša. V nekompletnej tabuľke sme sa vyšvihli už na tretiu priečku so zápasom k dobru.

HLASY PO ZÁPASE
Vladimír Labant, tréner MŠK Žilina U16
"Dnes sme nadviazali na predošlý vydarený zápas v Poprade a súpera sme výsledkovo aj herne zlomili už v prvom polčase. Chalani hrali aktívne a dobre kombinovali. Som rád, že sme si vytvárali dostatok šancí, z ktorých sme aj viacero dokázali premeniť. Určite teší aj to, že sme si opäť udržali čisté konto, čo je výsledkom dobrej defenzívnej činnosti celého družstva."
I. LMD - U16,
streda 8. 9. 2021 od 16:15
Štadión MŠK Žilina
6:0(3:0)
MŠK Žilina - FC Petržalka
Góly: 6. Kóša, 13. Pekelský, 39. Dovičák, 41. Dikoš, 61. Filo, 69. Dolník
Rozhodca: Kolesnáč - Ježík, Súhrada
ŽK: bez kariet
ZOSTAVY
MŠK Žilina
Hostačný (C) - Fiflík, Bukovčan, Dovičák (60. M. Bortoli), Staník - Filo, Pekelský, Chlepko (54. Horvát) - Kóša, Šinko, Dikoš (54. Dolník)

FC Petržalka
Hronský - Barilla, Compagnon (C), Zajac, Mikita (75. Dzurilla), Paldan, Lipka, Kusalík (55. Mravec), Murgaš (65. Kostúr), Sivák (55. Tung Lam Doan Anh), Kubka (55. Brachtl)