U17: FC Nitra - MŠK Žilina 2:1 (2:0)
Zápasové menu
Anglický týždeň zložený z dvoch dohrávok dnes náš mladší dorast do 17 rokov neodštartoval na ihrisku FC Nitra ideálne. Napriek celozápasovej prevahe a viacerým sľubným šanciam dokázala Nitra v prvom polčase potrestať dve chyby Šošonov, ktorí už len ťažko počas zvyšného hracieho času dobýjali nitriansky obranný múr. Nakoniec sa nám to podarilo iba jedenkrát v poslednej desaťminútovke, čo pre žltozelených znamená iba druhú stratu bodov v sezóne. Z Nitry si vezieme prehru 1:2.

zostrih zápasu


HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"V úvode zápasu sme mali niekoľko vyložených šancí a trafili sme aj žrď. Dnes sme predovšetkým pykali za slabú efektivitu a v defenzíve sme spravili dve hrubé chyby, ktoré súper potrestal. V druhom polčase sme mali územnú prevahu, no súper bránil všetkými hráčmi a my sme si len ťažko vypracovávali šance. Výsledok sme pred koncom korigovali po peknej kombinácii a koncovke. Verím, že dnešná prehra nás naštartuje do ďalších zápasov."
I. LMD - U17,
streda 10. 11. 2021 od 14:00
2:1(2:0)
FC Nitra - MŠK Žilina
Góly: 11. Hodúr, 34. Berky - 82. L. Sauer
Rozhodca: Barát - Kováč, Szalai
ZOSTAVY
FC Nitra
Chvostek - Málek, Michaleje, Sojka, Bujna, Korec, Berky, Hodúr (77. Geschnábel), Oršula, Ševčík (C), Kupec (87. Dulay)

MŠK Žilina
Badžgoň - Jančiga (46. Šamaj), Zemko, A. Oravec (C), Hranica - Straka, Šarudi (65. Beňadik), Šimun - L. Sauer, Bartoš (46. Magát), Dikoš