U17: FK Poprad - MŠK Žilina 1:2 (1:1)
Zápasové menu
Po dvoch odložených dueloch si v ešte len štvrtom zápase sezóny pripísala naša sedemnástka tretiu výhru v rade. V tesnom zápase sme napriek prevahe rozhodli až v záverečnej fáze zápasu a napokon zvíťazili rozdielom jedného gólu 2:1. Zásluhou dvojice Dikoš a Šimun sme sa tak v tabuľke prvej ligy mladšieho dorastu už na piate miesto.

HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U17
"Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď sme už v úvode strelili vedúci gól, hru sme mali pod kontrolou a vytvorili si ešte štyri vyložené šance. Súper však dokázal vyrovnať po chybe v defenzíve. Do druhého polčasu sme išli s cieľom jednoznačne streliť gól, čo sa nám podarilo až pred koncom. Dnes sme si tento zápas skomplikovali slabšou efektivitou, ale za túžbu zvíťaziť a výkon predovšetkým v prvom polčase chcem chalanov pochváliť."
I. LMD - U17,
sobota 4. 9. 2021 od 11:00
1:2(1:1)
FK Poprad - MŠK Žilina
Góly: 29. Folvarčík - 7. Dikoš, 74. Šimun
Rozhodca: Gallik - Turcsányi, Jakubčo
ŽK: 69. Kendra - 69. Weber
ZOSTAVY
FK Poprad
Sekáč - Cimerman, Jakubčo, Birošik, Jarabinský, Hanečák, Lipták (84. Romaňák), Kendra (C), Poľančík (84. Klimek), Folvarčík, Kapsdorfer

MŠK Žilina
Jokl - Jančiga, Oravec (C), Magát, Zemko - Straka (78. Šamaj), Dikoš (78. Beňadik), Šarudi (46. Šimun) - L. Sauer (68. Kubala), Vaľko, Weber (68. Hranica)