Góly: 55. L. Bortoli, 60. Hroza, 90. Bombík (pok. kop) - 35. Chodníček
Rozhodca: Herdel - Hrobárik, Mosor
Belaník - Kopásek (46. Jaššo), Mynář, Abasa, Kukuč - Oravec (C), S. Javorček (74. Chyla), M. Sauer (46. Prokop) - L. Bortoli (86. Kaňuch), Hroza (74. Bombík), Šnajder

FK Poprad
Pap - Dianovský, S. Farkašovský (60. Bryndza), Pončák (C), Harčár, Štefánik (73. Stuchlák), Rybovič (80. Janočko), Kuzár, Chodníček (60. Hudáček), F. Farkašovský (46. Kusnyír), Migač
V dohrávke 6. kola sa dnes pod Dubňom stretla naša 19-nástka s rovesníkmi z Popradu. Tabuľkové postavenie napovedalo, že by malo ísť o jasnú záležitosť, no nebolo tomu tak. Podtatranci po polčase viedli a našim chalanom sa nedarilo zrýchliť hru či byť viac trpezliví. Odpor výborne hrajúceho súpera sme zlomili až v druhom dejstve po dvoch zlepených góloch okolo 60. minúty. Na konci sme ešte našu výhru v pomere 3:1 poistili gólom z penalty. V tabuľke sme sa od druhej Dunajskej Stredy odpútali už na päť bodov.

Ivan Belák, tréner MŠK Žilina U19
"V prvom polčase sme nehrali tak, ako sme si povedali. Chceli sme byť trpezliví, rýchlo otáčať ťažisko a potom zaútočiť cez voľnejšiu stranu, no na ihrisku sme robili presný opak. Hrali sme netrpezlivo a pomaly. Vytvorili sme si šance, ktoré sme nepremenili, a naopak, po našej chybe sme inkasovali. V druhom dejstve sme chceli napraviť herný dojem z prvého, čo sa nám podarilo len sčasti. Samozrejme, je dobré, že sme výsledkovo dokázali stretnutie otočiť. Hostia sa dobre a húževnato bránili, z čoho aj občas hrozili, keď napríklad trafili, rovnako ako my, dvakrát konštrukciu brány. Pozitívom duelu je, že sme zápas po polčase otočili, ale v ďalšom stretnutí musíme ukázať väčšiu energiu."