Ženy: MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
ŽK: 62. Mudráková, 64. Kucharčíková - 38. Rojnik
Rozhodca: Matula - Gešová, Sudorová
Červíková - Randová (C), Kucharčíková, Mudráková, Šmidová (57. Krajčíová) - Grečnarová, Tyčiaková, Obertová - Pružinská, Sýkorová, Kekelyová

ŠK Slovan Bratislava
Geletová - Čeriová (C), Mrocková, Botková, Čerňaková (69. Vargová), Ňanová (86. Rezeková), Hanková, Švecová, Hrdličková, Škerdová (90. Hatinová), Rojnik (69. Tipulová)
Šošonky sa v derby kola a prvom veľkom jarnom šlágri predstavili na hlavnom štadióne MŠK Žilina proti vedúcemu Slovanu Bratislava. Bojovný výkon síce neozdobili bodmi, no aj tak zanechali dobrý dojem. Slovan sa ujal vedenia už v 10. minúte a svoju výhru poistil v úplnom závere zápasu. Vďaka výhre 2:0 nám "Belasí" odskočili v tabuľke už na rozdiel šiestich bodov, o tri viac už má takisto aj druhá Myjava.

záznam zápasu

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Od úvodu sa hralo vo vysokom tempe a po našej pozičnej chybe išiel súper rýchlo do vedenia. Hostia mali viac z hry, držali loptu a boli veľmi rýchli. Od polovice druhého polčasu sa hra viac vyrovnala a začali sme byť odvážnejší, paradoxne sme opäť inkasovali. Mrzia zbytočné chyby, ktoré treba zanalyzovať a z našej hry odstrániť."