Ženy: MŠK Žilina - MFK Ružomberok 3:0 (1:0)
Góly: 44. Grečnárová, 58. Sýkorová, 86. Pružinská (pok. kop)
Rozhodca: Moják - Šlapka, Mosor
Červíková - Baníková (69. Sirejová), Kucharčíková (C), Randová, Šmidová (79. Lušňáková) - Grečnarová, Krajčíová (77. Kekelyová), Chlebanová - Valová, Sýkorová, Pružinská

MFK Ružomberok
Lacková - Červeňová, Krivačková, Ťapajáková (73. Múdra), Adamčiaková (C), Malá, Hrúziková (84. Unzeitigová), Bruníková (80. Kmeťová), Žihlavníková (67. Lacková), Maslová, Kovalíková
Ani v piatom kole najvyššej súťaže žien Šošonky nezaváhali a pripísali na svoje konto už piatu výhru z piatich zápasov, čo ich aktuálne radí na druhú priečku tabuľky za bratislavský Slovan. Dnešné víťazstvo sa ale nerodilo ľahko, v prvom dejstve sme videli na oboch stranách množstvo nepresností a hostky z Ružomberka mohli viackrát skórovať. Nestalo sa tak, naše ženy nastúpili do druhého polčasu ako vymenené a nakoniec zvíťazili presvedčivo 3:0.

Záznam ZÁPASU

Marián Dlobík, tréner MŠK Žilina Ženy
"Dnes sme sa hlavne v prvom polčase trápili, viazla nám prihrávková činnosť a medzihra, čo bolo spôsobené aj novým systémom hry. Do druhého polčasu sme zmenili rozostavenie, čo nám pomohlo a zápas sme definitívne zlomili. Dievčatá si za svoj prístup zaslúžia pochvalu. Päť zápasov, päť víťazstiev a k tomu bez inkasovaného gólu asi nikto nečakal."