”B”: FK Slavoj Trebišov - MŠK Žilina 1:2 (0:2)
Góly: 55. Matta - 29. Yenne, 37. Gerebenits

Slavoj Trebišov
Melichar (46. Repiský) - Šimko, Matta (71. Saimon), Krajňak, Ilinjo (71. Rokyta), Bajtoš, Digoň (62. Jinjolava), Sitarčík, Begala (71. Rusnák), Košuda (62. Dzurjo), Straczek (46. St. Hillaire)

Belaník - Kopásek, Matejčík, Capko, Owusu - Pečovský (C), Gomola, Mráz - Cicek (46. Trabalík), Gerebenits (46. Kostúr), Yenne (60. Vaľovčin)
Po ceste na krátke sústredenie do Vysokých Tatier čakal rezervu vo Veľkej Lomnici v poradí tretí prípravný duel. Proti rovnako druholigovému Trebišovu sme vstúpili do zápasu aktívne a únavu z cesty nebolo na hráčoch badať. Vďake našej aktivite sme sa v prvom polčase ujali vedenia 2:0 zásluhou gólov z kopačiek Yenneho a Gerebenitsa. Druhé dejstvo prinieslo zníženie zo strany Trebišova, i keď sme mali viacero príležitostí na navýšenie náskoku. V treťom zápase letnej prípravy si tak "Béčko" pripisuje na svoje konto už druhú výhru.

Vladimír Veselý, tréner MŠK Žilina
"Som rád, že sme opäť zvíťazili. Chalani k tomu pristúpili perfektne a ukázali tímovosť. Škoda druhého polčase, kde sme mali minimálne 4-5 tutových šancí, ktoré sme nevyužili. Dnes nám to stačilo, no inokedy nemusí. Stav 2:1 bol zradný, keby sme odskočili na rozdiel viacerých gólov, viac by sme sa upokojili."