U16: MŠK Žilina - FK Železiarne Podbrezová 4:0 (0:0)
Zápasové menu

Víťazne si počínali naši mladší dorastenci aj v druhom zápase počas tohto týždňa. Hoci sa im prvý polčas ešte nedarilo rozvlniť sieť súpera, štyri presné zásahy prišli po zmene strán. Dva góly strelili šošoni z hry, z priameho kopu sa trafil Straka a z penalty uzavrel skóre Šimun. Šošoni sú tak v nekompletnej tabuľke na vrchných miestach.


HLASY PO ZÁPASE
Slavomír Konečný, tréner MŠK Žilina U16
"V zápase, ktorý sa hral v extrémnej horúčave, sme boli viac pri lopte. V prvom polčase sme si vypracovali viacero náznakov šancí, ktoré sme nevyriešili v predfinalnej fáze, naopak súper mal iba jednu z rýchleho protiútoku. Do druhého polčasu sme išli s odhodlaním zápas vyhrať, súpera sme odomkli gólom a keď sme pridali aj ďalšie, duel sme ovládli a zaslúžene vyhrali. Chalanov chcem pochváliť za prístup, víťaznú mentalitu a ochotu vydať zo seba maximum v tomto extrémne horúcom počasí."
I. LMD - U16,
sobota 22. 8. 2020 od 13:15
Štadión MŠK Žilina
4:0(0:0)
MŠK Žilina - FK Železiarne Podbrezová
Góly: 49. Hranica, 57. Straka, 60. Vaľko, 72. Šimun (pok. kop)
Rozhodca: Sikora - Hrivo, Hrobárik
Diváci: 50
ZOSTAVY
MŠK Žilina
Badžgoň - Husár, Zemko, Straka, Košťál (30. Magát) - Oravec (C), Šimun, Vaľko - Hranica (69. Trubačík), Ilovský (41. Mlkvik), Beňadik (41. Palka)

FK Železiarne Podbrezová
Haviar - Sekáč (41. Pilník), Argyusi (C), Mielke, Mašlej (68. Nosáľ), Pieš, Brtáň (41. Jakab), Lukačovič (60. Jančík), Majerník, Faško, Baričiak (60. Kyseľ)