Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 >
Robo opusť túto potápajúcu sa loď,urobíš len dobre.


Nech sa paci, mozes ho nasledovat... cau


Boženík do béčka? To si ani Antošík nedovolí...


do konca sezony smer Becko nech sa chlapec spamatá,teraz čo ako čaká,že každy iba mávne rukou nad tým čo sa stalo a ide sa dalej?


tak zase "B" je asi silna kava, ale uz si bude davat sakra bacha, co bude stvarat.
dve utocne tykadla by boli fajn. verim trenerovi, ze to skusi Smajlík


Teraz sa vo mne bijú dve emócie - na jednej strane ho chcem vidieť hrať a dávať góly za Žilinu/ na druhej strane fakt ponížil majiteľa a ukázal, že mu na nejakom MŠK vôbec nezaslúži a fakt by ho bolo treba potrestať a dať šancu chalanom, čo aj chcú byť v MŠK.


23.01.2020, 12:01
sk bude hrat na uere a tam si robo moze a aj urobi este vac
sie meno. tym pomoze nielen sebe ale aj klubu ktory ho vychoval...
drzim palce.


Mikea myslíš, že sa dostaneme na Euro ? Ja to vidím 50 50


23.01.2020, 13:45
myslim ze ano.


Presne tak.


23.01.2020, 10:20
Tak Bozenik s Petrasom skoncil - ze by sa to vsetko urovnalo?
odkaz


Skvelá správa. Teraz dúfať, že nebude zdutý a bude hrať na 100% za MŠK. Ja ale aj tak vidím väčšiu nádej v Kurminowskom.


23.01.2020, 15:26
Brnky, predstav si vpredu Bozenika a Kurmiho Smajlík to by bola parada


23.01.2020, 15:56
presne tak... ja dufam ze to tak na jar aj bude....


odkaz
Hapal o situácii okolo Boženíka. V podstate s ním súhlasím.
To "decko" už dáva dôležité góly za seniorskú reprezentáciu...


Vážení priatelia,
Mám pocit, že naša diskusia sa dostáva do dimenzií ...... pod úroveň fanúšika MŠK, myslím fanúšika futbalu a MŠK, vzájomné osočovanie nám nepomôže ...
Skúsim nový pohľad na očakávaný prestup Boženíka, v podstate sme to očakávali ALE ... pri riešení tohto problému pozerám z viacerých pohľadov:
A/ pohľad na Roba ako na mladého futbalistu, ktorý má za sebou roky odriekania od bežných radostí rovesníkov v jeho postupne narastajúcom veku, nakoľko veril, že to niekam môže posunúť vo svojej kariére, zatiaľ sa darí až nad pomery. Samozrejme stojí za tým najmä rodina, ak sa zamyslím nad tými stovkami hodín tak klobúk dole, nakoľko poznám túto situáciu od priateľov, patrí im slovko uznania .......!!! takže akceptujem, že majú právo zaujať stanovisko k info, ktoré sú im predkladané.
B/ Robo prešiel rukami viacerých trénerov, bolo o neho v klube postarané, bohužiaľ to stojí nejaké peniaze (zatiaľ v drese MŠK strelil iba cca 20 gólov), je samozrejmé, že postupne sú hráči pod rôznymi zmluvami. MŠK je akciová spoločnosť, na ktorú platia pravidlá obchodného zákonníka, teda hovoríme o výkone podnikateľskej činnosti, predpokladám, že máme dostatok informácií o hospodárení MŠK, napriek úspešnému predaju hráčov stále platí, že bez príspevkov-vkladov majiteľa spoločnosti by bol náš klub v mínusových číslach (kumul. výsledky hospodárenia – strata 6,5 mil.€, záväzky cca 10 mil. € ...), z pohľadu podnikania je filozofiou MŠK výchova repré a následný predaj.
C/ Problém vidím najmä v tom, že Boženík (vč. rodiny) nedodržal dohodu s majiteľom klubu (odskočil v poslednej chvíli-to sa nerobí), vstupuje do toho 3. osoba, priznajme si, ktorá to robí za účelom získania provízie, vraj sú ponuky z talianskej, nemeckej ... ligy, ale som presvedčený, že nie od klubov, ktoré hrajú prím v zahraničných ligách, lebo v týchto mužstvách by bol úspech aj miesto na lavičke, bohužiaľ bola zverejnená iba jedna ponuka, pričom detaily ponuky nepoznáme, takže niet o čom diskutovať.
D/ Ak pozerám na problém z pohľadu potreby slovenského futbalu, vyskočila hviezdička, ktorá potrebuje pravidelne hrávať, neviem ako má toto Robo premyslené, lebo ak nebude s MŠK dohoda (suma cca 5 mil.), prestáva hrávať, vypadne z repré a za rok budeme konštatovať, škoda premrhaného talentu- obdoba Mráz, Špalek, Mazáň, Hancko ... ale sú to mladí chalani, takže nás možno milo prekvapia.
Poznámka: prestupová politika je samostatná kapitola, myslím si, že stanovisko majiteľa klubu platí aj pre následné prestupy našich mladíkov, sme vidiecky klub bez dostatočného zázemia, nie sme Slovan ...
Ďakujem za prečítanie, idú Vianoce, poďme sa nastaviť do polohy POHODA ... ŠŤASTNÉ A VESELÉ.


ono je vlastne jedno kde a cez koho prestupy,nam fanusikom ziliny moze byt fuk ci majitel alebo agent zarobia na dalsom decku ktoremu vysla jedna sezona aj tak len minimun penazi z predaja sa vrati do klubu.


Nebuď taký pesimista, výnosy z predaja hráčov sú predmetom účtovania, vidieť to z ekonomických ukazovateľov v podľa jednotlivých rokov, avšak nevylučujem aj iné transakcie.
Stotožňujem sa s názorom Frediho, že predaj hráčov čo do kvality ovplyvňuje našu hru negatívne, investuje sa výlučne do mladých hráčov, chýba nám rozdielový hráč najmä v ofenzíve, možno nabudúce ...


miso1908, vnímam to podobne, žiaľ.
Tak ako som bol kedysi vo vytŕžení pri predaji Hubočana, keď sme prvýkrát predali hráča za veľké peniaze, tak mi teraz kauza Boženík nejak vôbec žily netrhá. Realita našej "filozofie" ukázala, že veľké peniaze z predaja hráčov nemajú výrazný vplyv na napredovaní kvality a cieľov klubu, takže, či ho predajú za viac alebo menej ja ako fanúšik klubu rozdiel nepocítim. Pre mňa bola vždy priorita silná a napredujúca Žilina a priznám sa, že reprezentácia a kariéra hráča jednotlivca na druhej koľaji záujmu, čiže, či prestúpi do takého alebo onakého klubu sa ma tiež už prioritne nedotýka.
V podstate viem, že v súčasnosti mám smolu, lebo pre fanúšika môjho typu momentálne neservírujú, ale stále som vo viere, že sa to zmení.


Naša prestupová politika, náš business plán, naše ciele, mentalita vedenia spočíva v troch veciach:
1. vychovať a predať
2. možno niekoho kúpiť ale lacno a musí mať do 20 rokov (kúpime nejaké ucho zo zahraničia a 2 alebo 3 roky hrá za B team, medzitým sa 2 krát zraní a potom ani pes po ňom neštekne)
3. všetko ostatné podriadiť horeuvedeným bodom takže= nulové športové ambície

Absolútny nezáujem do kádra dotiahnúť zrelého, nad naše mužstvo kvalitatíne lepšieho hráča, ktorý by tím potiahol a niečo aj tým mlaďasom aj dal.
Mladé uchá sa oveľa rýchlejšie ostrieľajú pri starších harcovníkov.
Ale ruku na srdce, šiel by niekto dobrý do klubu, ktorý nemá žiadne ambície? Každý chce hrať Európu a hrať tam kde majiteľ vyhlasuje že mu to nevadí alebo že hrať predkolé je stratové pre firemnú kasu nie je bohvie čo.


13.12.2019, 07:01
Daj dokaz o tom co tvrdis - kde podla teba isli peniaze z predaja nasich hracov?


12.12.2019, 21:46
Vedel by si mi povedať príklad klubu, ktorý po veľkom predaji jedného hráča nakúpil posily a dosiahol úspechy? Podľa mňa je to oveľa zriedkavejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Ten ekonomický background klubu sa nedá zmeniť jedným, dvomi ani tromi predajmi hráčov.

Chápem, že si to predstavuješ inak. Ale aj tak. Neserie ťa ten fakt, že je s tvojím obľúbeným klubom vydrbávané? Že tu niekto ide potenciálne zničiť mladému futbalistovi kariéru pre pár grošov? Čo je to za prístup? To akože ak z toho prestupu nebudem profitovať ja osobne, tak ma to nezaujíma? Nech ide Boženík aj do Trnavy zadarmo? Naozaj to dokážete takto vidieť?

Ja sa považujem za fanúšika MŠK odmalička a tento prístup ja proste nedokážem pochopiť, pre mňa sú to úplne jasné veci. To je ako keby si povedal, že ťa nezaujíma či tvojho brata povýšia, lebo ty z toho nebudeš nič mať a ešte by si išiel k nemu domov a povedal by si mu, že ho môžu kľudne aj vyhodiť, teba to nezaujíma.


naše vedenie nezničilo karieru napr. hanckovi,mrazovi alebo mazanovi?vsetci sme vedeli ze nemaju velku sancu sa presadit ale takato diskusia ked odchadzali tu nebola.bozenik je svojpravny iba on si je zodpovedny ako to bude dalej.kto vydrbal z nasim klubom?jedina vedenie lebo nema ziadne ambicie nie agenti.


13.12.2019, 11:35
Miso: naše vedenie nezničilo karieru napr. hanckovi,mrazovi alebo mazanovi?
Odpoved: Ako nase vedenie znicilo karieru tymto hracom? nerozumiem. nehnali ich prave agenti do zahranicnych ponuk?

Miso: vsetci sme vedeli ze nemaju velku sancu sa presadit ale takato diskusia ked odchadzali tu nebola.
O: No nebola, pretoze tu nikto nevytiahol deatily o och prestupe - teraz (podla mna) opravnene vytoceny majitel vysiel s informaciami - hrac slubi a hovori nieco a nasledne za par hodin sa to zmeni a majitel klubu dostane sms od agenta, ze zrazu zastupuje hraca.. Mozno keby sme mali overene info z kuchyne, diskusie o tom ako sa hraci postavili ku klubu by tu boli uz skor.

Miso: bozenik je svojpravny iba on si je zodpovedny ako to bude dalej.
O: Ano je, ale okrem toho ma byt za co materskemu klubu vdacny a ma byt chlap ktory drzi slovo. aspon ja teda este stale verim tomu, ze ked chlap nieco povie tak to ma platit.
Miso: kto vydrbal z nasim klubom?jedina vedenie lebo nema ziadne ambicie nie agenti.
O: aha, takze agenti ktori nahanaju hracov pre to, aby mali co najviac zisku pre seba (neinvestuju do nicoho co by pomahalo futbalu na Slovensku) su pre Teba doveryhodnejsi ako majitel a vedenie, ktore zobrali klub do svojich ruk, za tie roky investovali do neho vela casu a penazi a dostali sme sa na spicu na Slovensku. A ty mi chces tvrdit, ze toto vedenie nema ziadne ambicie? len kvoli tomu, ze v situacii bliziacej sa krizy chce vedenie nastavit ekonomicke fungovanie klubu tak, aby fungoval dalej na vysokej urovni ako doteraz?

Fakt niektorim fanuskom nerozumiem, na koho strane vlastne stoja...


12.12.2019, 22:35
Ako presne im naše vedenie zničilo kariéru?


12.12.2019, 08:26
botas, ako zareagovat na tvoj klasiky stbacky postup - ak niekto s tebou nesuhlasi, skusas ho vysmiat, zosmiesnit, a dokonca sa uchylujes aj ku klamstvam - typicky hejter a troll.
K tej debate na ktoru sa odvolavas ako sme sa strapnili - pamatam si, ze som Ti tam napisal svoje vyjadrenie v zmysle, ze tomu az tak nerozumiem pretoze sa nepohybujem v tejto specializovanej oblasti. a aby som to lepsie pochopil polozil som ti zopar otazok - na ktore si mi doteraz neodpovedal ale zautocil si na mna, ze tie otazky urcite nie su z mojej hlupej hlavy atd... toto uvadzam len pre poriadok o strapneni sa. Mozem niekedy v buducom roku 2020 ocakavat tvoje vycerpavajuce odpovede na temu biele a cervene svalove vlakna a ci je mozne biele svalove vlakna nejakym sposobom vytvarat? moc dakujem


12.12.2019, 12:02
Vidím, že pritvrdzuješ...eštebácke postupy...aké to prízračné pre istú skupinu ľudí - slučniakov.


12.12.2019, 12:37
len pisem pravdu


12.12.2019, 16:42
Ak sa chceš baviť o politike, tak si nájdime iný priestor ale nezaťažujme ňou tunajších spoludiskutujúcich.


11.12.2019, 09:35
citam diskusiu a niekedy mi ostava stat rozum. Tie subjektivne pohlady ma odpaluju. klasicky hejter botas ma posily Smajlík
priznam sa, ze sa zabavam na ich nazoroch, napr.: Antosikovi ide o prachy - no je biznisman, podnikatel a podnikanie je cinnost zamerana na ciel dosiahnut zisk. Skusme sa vsak pozriet aj na agentov a na pana Petrasa - pri pouziti argumentu ze Antosikovi ide o prachy tak Petrasovi ide o co? o dobry pocit?
Treba si aj povedat o cinnostiach oboch stran - za majitelom nasho klubu stoja roky prace pre MSK, stoji za posuvanim nasho klubu na uroven, ktora na Slovensku dlho nemala konkurenciu (mozno vlastne ani nema, ked si zoberiem majitelov niektorych ostatnych klubov, ktori by bez statnych zakaziek boli v rici), staci si prezriet historiu klubu v novodobej historii a kazdy clovek (bez porovnavania IQ) si vie urobit obraz. Ano, urcite ide majitelovi o EURa - rozdiel vsak je, kde tie eura idu - kam isli v minulosti? daval ich do rozsirovania nasho klubu. Alebo si myslite, ze je odkazany na to, aby vdaka predajom financoval sukromny luxusny zivot svoj alebo inych? No ja si to nemyslim.
Pozrime sa teraz na druhu stranu - agent/agentura takisto podnika. cize sa snazia vytvarat zisk. poskytuju sluzbu hracovi aby ho odbremenili od roznych veci a zastupovali pri vyjednavani s klubom, poskytovali mu pravny servis, atd.. aby sa hrac mohol sustredit len na svoju robotu a tou je futbal. Moja basnicka otazka na zamyslenie je - zalezi agentovi na klube, ktory hraca vychoval? nie. zalezi mu na hracovi ako cloveku, ktoreho poznal/sledoval od pripravky? nie. nejakeho Bozenika agent mozno este 2 roky dozadu ani nepoznal. Kedy je pre agenta hrac zaujimavy? kym mu prinasa percenta. a kam dava agentura/agent zisk, ktory vyrizuje od hraca? na nejaky rozvoj nejakeho klubu? alebo nejakych hracov? kedze nic take nevlastnia tak mi vide, ze oni davaju EURA len do svojho sukromneho luxusneho zivota - nic viac.
Takze ja som sa trosku snazil vyzvetlit pohlady na obe strany sporu. Ja verim majitelovi a nasmu klubu. Hejteri ma nazvu pochlebovac, zalezeny v zadku niekoho - je mi to jedno, pretoze to nie je pravda.
A priznam sa, ze sa zabavam, ked citam v prispevku vetu typu: "nahoda? nemyslim si" taketo vety zvyknem citat na diskusiach od ludi pliticky orientovanych na kotlebovcov, smerakov, sns cize na klasickych konspiratorov. ale to len tak na okraj..


11.12.2019, 13:28
Takže pán konšpirátor, aby ti bolo jasné, agent hľadá pre hráča klub a dojednáva pre neho podmienky a robí mu servis počas ich zmluvného obdobia a to všetko robí so súhlasom hráča. A klub si sám dojednáva s "protivníkom" prestupové podmienky.
Takže možno konštatovať že si sa predstavil ako sfanatizovaný liberál? Ale to len tak na okraj.


11.12.2019, 14:46
Botas, ja viem, že nájsť náhradu za Šporara nebude jednoduché. Takí hráči sú drahí a ak bude váš pán majiteľ chcieť takého kúpiť, tak bude musieť vysoliť minimálne milión €. Boženík má ale násobne vyššiu hodnotu, ako by kedy Kmotrík dal za hráča. Takže sa už prosím ťa zmier s tým, že k vám nepôjde, nech si tu budeš vylievať žlč aj ďalší mesiac Smajlík


11.12.2019, 18:10
Chlapče, odkedy sem prispievaš? Lebo si sa strápnil s prepáčením na hov.ado. Nad tým Slovanom by sa zasmiali aj fanúšikovia na dubnianskej tribúne, ak ti to vôbec niečo hovorí.


11.12.2019, 13:43
prepac, ale akosi som tvoj prispevok nepochopil - ze co si nim chcel vlastne k mojmu prispevku povedat a preco by som mal byt sfanatizovany liberal to uz vobec nechapem. Smajlík


11.12.2019, 18:53
V podstate ťa pokladám za celkom chytrého junáka...ale niekedy tomu čosi chýba...


Čo konkrétne z toho, čo napísal shakal, nezodpovedá realite?
Prosím, definuj sfanatizovaného liberála. Straaašne chcem presne vedieť, čo a kto to vlastne je?
Smajlík


13.12.2019, 10:24
Keď to nechápeš v hovorovej slovenčine, tak tu to máš v spisovnej: neoliberál. Stačí tak?


Stačí. A vzhľadom k definícii, ktorú ti uvádzam nižšie, hrdo prehlasujem, že som bol, som a budem neoliberál, hrdý neoliberál.
Smajlík

Neoliberalismus (řecky neo – nový, nedávný, latinsky liber – svobodný) je termín vytvořený počátkem 20. století, který je dnes převážně užíván kritiky idejí ekonomického liberalismu a jeho tržní taktiky Laissez faire (francouzsky „nechat být“). Nejpodstatnější z těchto myšlenek je snižování účasti státu na jeho řízení, které se v minulosti projevilo rozsáhlými privatizacemi, jednoduchosti byrokratickou činnosti, strohostí, volným trhem, snižováním daní a snižováním státních výdajů výměnou za posílení role v soukromém sektoru jak v ekonomice, tak celkově ve společnosti Součástí tohoto myšlenkového směru je apel na individualismus, odpovědnost, a samostatnost jednotlivců. Tyto myšlenky a zákony soustřeďující se primárně na tržní ekonomiku představují odklonění od paradigmatu poválečné Keynesiánské školy, která trvala v letech 1945 až 1980. Neoliberalismus se tak vrací k původním idejím liberalismu uvedeného Adamem Smithem v jeho knize Pojednání o podstatě a původu bohatství národů. Tento významný ekonom ilustruje pomocí své slavné metafory „Neviditelná ruka trhu“ hnací sílu tržní ekonomiky, kterou je lidská sobeckost, touha jednotlivce bohatnout. V ekonomický prospěch všech je dobré, aby jednotlivci, zejména obchodníci, měli možnost se sami prosadit na trhu, k čemuž potřebují neustále zvyšovat kvalitu svých produktů.


13.12.2019, 12:11
Ja na rozdiel od teba takýto neoliberalizmus nepodporujem. Tá posledná veta vyjadruje že prečo ho nepodporujem.
"Neoliberalismus se tak vrací k původním idejím liberalismu uvedeného Adamem Smithem v jeho knize Pojednání o podstatě a původu bohatství národů. Tento významný ekonom ilustruje pomocí své slavné metafory „Neviditelná ruka trhu“ hnací sílu tržní ekonomiky, kterou je lidská sobeckost, touha jednotlivce bohatnout."
No a k tomu pridávam ešte trendy o ktorých sme začiatkom 20 stor. ani nechyrovali a to sú LGBTI, reg. partnerstvá, adopcia detí párov rovnakého pohlavia, rôzne rody, označovanie v dokumentoch ridič 1 a rodič 2 alebo jeden deň chceš byť muž a druhý deň žena atď, atď.
A k tomu pridaj ochotu liberálov prijímať utečencov, ktorí ignorujú zákony daných krajín, tak myslím, že je toho dosť na čom sa nezhodneme.


Botas, botas. Máš to v tej hlavičke riadne vyluxované od hlupákov ako Fico, Kotleba, Danko a Blaha.

Jasné, lesby a gayovia ešte začiatkom 20-tého storočia neexistovali Smajlík
Registrované partnerstvá a výchova deti pármi rovnakého pohlavia funguje v niektorých krajinách desiatky rokov a žiadne peklo na Zemi sa tam nedeje, je set sakra rozdiel medzi utečencom a ekonomickým migrantom atď., atď...

A pointa celého toho je, že to nemá s (neo)liberalizmom nič spoločné. To je len obyčajná, ale účinná taktika politikov - vymyslíme si nepriateľa a potom ti nasľubujeme, ako perfektne ťa pred ním ochránime. Len nam daj hlas vo voľbách!
Funguje to dlho - komunisti nás chránili pres "skazeným" západom, blbec Slota 20 rokov strašil Maďarmi a teraz nás už päť rokov chránia pred zlými migrantami, ktorých stotisíce stoja na slovenských hraniciach a silou-mocou sa sem chcú dostať...

A ešte P.S.: zabudol si spomenúť Soroša Smajlík


13.12.2019, 15:44
Mne úplne stačí, že sa hlásiš k tým odpornostiam (ráno chlap, večer žena a podobné prasačiny.), ktoré nemajú nič spoločne s normálnymi ľuďmi. Predpokladám, že nie si ženatý ale ak sa raz oženíš a budeš mať deti, tak len dúfaj, že oni nebudú reálne praktizovať to, čo ty teraz velebíš.


13.12.2019, 12:34
botas to nemyslis vazne :D:D:D:D lgbt, adopcia deti homosexualnymi parmi, imigranti... ja sam som praktizujuci katolik. No aj tak mi je jedno co, kto a s kym robi v posteli. Nemam vsak rad exhibicionistov na roznych pochodoch - a je mi jedno ci je duhovy, alebo nacisticky. Nesuhlasim s adopciou deti homosexualnymi parmi. Imigranti? no nie som za nekontrolovanu imigraciu a som za respektovanie zakonov bez ohladu na to, ci ide o imigrantov alebo o domacich. Ty si ma oznacil za neoliberala - nevadi mi to, aj ked si myslim, ze az tak liberalny nie som. Su mi vsak svate hodnoty demokracie, respektovania zakonov a samozrejme aj mojej viery. Garantujem Ti, ze moju vieru sa snazim praktizovat tak ako mi moja katolicka viera a tradicia kaze. Na rozdiel od tvojich idolov z kosiara smeru, sns, alebo lsns - ti este donedavna ani nevedeli kde je kostol, co je to spoved (nielen max raz za rok na Vianoce), nevedeli/nevedia co je to byt verny svojej manzelke a rodine.
Tak mi tu prosim ta nepis dristy o neoliberalizme, ked o tom nemas ani bledomodry sajn tak ako o vacsine tem o ktorych tu pises.
Ospravedlnujem sa ostatnym, ale som haklivy na podporovatelov hajzlov, ktori tuto krajinu rozkradli a priviedli do sraciek, no ohanaju sa LGBT, adopciami deti homoparmi a imigrantami... a krajina nam zatial ide do sraciek nielen akonomicky, ale aj moralne.13.12.2019, 15:53
Shakal, k tomuto nie čo dodať: "botas to nemyslis vazne :D:D:D:D lgbt, adopcia deti homosexualnymi parmi, imigranti... ja sam som praktizujuci katolik. No aj tak mi je jedno co, kto a s kym robi v posteli."
Podaj si ruku s Hlinom, ty praktizujúci katolík.


13.12.2019, 12:28
Botasko, hádaj, kto tu písal nasledovnú vetu, ani nie 24 hodín dozadu:
"Ak sa chceš baviť o politike, tak si nájdime iný priestor ale nezaťažujme ňou tunajších spoludiskutujúcich."

Smajlík Okrem toho, čo má LGBTI, utečenci a detské domovy s ekonomickým smerom neoliberalizmus? Vieš? Smajlík

A čo to má celé spoločné s Boženíkom? A prečo v reakcii na slušne vyjadrené názory na prestup futbalistu vyťahuješ termíny ako "sfanazitovaný liberál"? Podľa toho, že s takýmto neoliberalizmom sám nesúhlasíš, máme to od teba brať ako nadávku?


13.12.2019, 16:04
Prečítaj si diskusiu ešte raz a zistíš kto s tým začal.
"A priznam sa, ze sa zabavam, ked citam v prispevku vetu typu: "nahoda? nemyslim si" taketo vety zvyknem citat na diskusiach od ludi pliticky orientovanych na kotlebovcov, smerakov, sns cize na klasickych konspiratorov. ale to len tak na okraj.."
A nato som ja odpovedal: "Takže možno konštatovať že si sa predstavil ako sfanatizovaný liberál? Ale to len tak na okraj."
Uvádzam to len tak pre poriadok.


14.12.2019, 10:18
Klameš. Vyťahuješ tu politicky motivované nadávky už dva roky, takže mi nehovor o tejto diskusii. A tie ostatné veci? Nevieš odpovedať?


11.12.2019, 18:34
Už ste sa tu vy dvaja raz strápnili, keď sme sa bavili o bežeckej rýchlosti. Pamätáš? Aj vtedy ste chceli odo mňa definíciu.


Smajlík Smajlík Smajlík
Po prve - tvoja reakcia uplne ad hominem, vobec si mi neodpovedal na otazku a tocis o niecom uplne inom.
Po druhe - vtedy si sa maximalne strapnil ty sam, vdaka za pripomenutie.
Po tretie - opatovne ta prosim o definovanie, kto alebo co to je "sfanatizovany liberal".


Shakal, skoro úplne vyčerpávajúce Smajlík

Z môjho pohľadu len doplním dve veci:
- časť diskutujúcich asi nechápe, z čoho pramení nasrdenosť JA. Podľa mňa je to sklamanie z Robovho prístupu a z toho, že mu nedokázal povedať o podpise zmluvy s agentúrou, ale JA sa to dozvedel v nedeľu večer o cca 22:45 SMS správou. To podľa mňa tiež nie je nejaké slušné predstavenie sa a informovanie o spolupráci,
- že hráči "musia" podpisovať zmluvy s nejakým právnikom je tiež nezmysel, stačí sa pozrieť na odkaz na konci. Pri rozkliknutí každého hráča sa zobrazí stránka s jeho údajmi a v časti "PLAYER DATA" je pri kolónke "Player agent" uvedené, kto ho zastupuje. A skoro každý tam niekoho má, je som si len námatkovo pozrel Holeca, Minárika, Kopasa, Moška, Sluku, Valla a Bernáta. Každý jeden z nich tam má uvedenú konkrétnu agentúru, pod ktorú patrí...

odkaz


shakal, myslím že k tomu čo si napísal nie je čo dodať. Vidím to presne tak isto. Mrzí ma na niektorých príspevkoch, že ľudia ako by si neuvedomovali, čo obnáša taká výchova chalana, kým sa dostane na takú úroveň ako sa dostal Robo Boženík. Tak isto som sa zasmial nad Petrášovým výrokom, že Robo veľa Žiline dal, no myslím, že toho ešte veľa nestihol. Pravda je taká, že nie každý dostane "od boha" do vienka taký talent ako má on. Treba sa ale pozerať na to aj z toho pohľadu, že rovnako s ním vyrastali a aj po ňom budú v akadémii vyrastať ďalší chlapci, ktorí možno až taký talent do vienka nedostali a nepresadia sa tak ako on a nebudú mať šancu odplatiť sa klubu za všetko čo im dal.
Podstatné je ale to, že hráč, ktorého klub vychoval, tak ako sa to podarilo v prípade Roba by mal myslieť aj na tých, ktorým nebude dopriate sa presadiť tak ako sa to doposiaľ podarilo jemu. Tým nechcem povedať, že musí súhlasiť so všetkým s čo mu klub ohľadne jeho ďalšej kariéry navrhne. Určite by však nemal dať prednosť nejakému Petrášovi, ktorý pre neho v živote nič nespravil a ešte navyše takým spôsobom, že to urobil poza chrbát majiteľa, ktorého ako sa vyjadril vníma ako druhého otca.


klasický scenár slovenských diskusií naplno rozkvitol už aj tu...jeden na druhého, chytanie za slovíčka, už len čakám na citácie z frazeologického slovníka..no čo, aký je priebežný stav? ktorého ego vyhráva?


< 1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.