Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Pavol Staňo

Nový tréner MŠK Žilina

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "msk_vm" |  vypnout filtr
03.01.2020, 10:11
Tiež nie som z nového trénera nadšený, ale beriem to tak, že jednoducho v tak krátkom čase sa nepodarilo zohnať skúsenejšieho trénera. Týmto krokom sme si kúpili pár mesiacov na oslovenie trénerov, ktorí neprídu na pol roka a nebudú žiadnym kompromisom. Ostáva len veriť, že nový tréner si svoju pozíciu zastane a možno nás pozitívne prekvapí.

Botas, prečo si sa nesmial, keď ste pred pár mesiacmi urobili takmer identický krok? Obaja Kozák aj Staňo boli dovtedy s minimálnymi skúsenosťami pri béčku a pri oboch sa deklarovalo, že je to dočasné riešenie kým sa nájde náhrada. Akurát Staňo má pred sebou niekoľko týždňov na prípravu a Kozák musel o pár dní bojovať v EL.


03.01.2020, 10:20
"Botas, prečo si sa nesmial, keď ste pred pár mesiacmi urobili takmer identický krok? " Za toto si daj teplomer a neotravuj.
A za druhé. Kozák trénoval béčko a postúpil s nim do 2 ligy a Staňo robil video analytika pri bečku a U19. Trochu rozdiel, nemyslíš?


botas, si obyčajný prachsprostý klamár, pretože neverím tomu, že nevieš čítať:

"Po odchode Jaroslava Kentoša a Tibora Goljana k reprezentácii SR "21" bude novým hlavným trénerom Pavol Staňo, ktorý v našom klube doteraz pôsobil ako asistent a video analytik pri projekte "B"+U19."

Takže Staňo bol v prvom rade asistent pri béčku, ale minimálne trikrát si tu už dnes napísal, že iba "robil video analytika". To sa nehanbíš ako poctivý kresťan takto luhať?

Keby som Ťa stretol, tak si pred tebou ani neodpľujem, škoda slín na takého zlého a zákerného človeka, ako si ty...


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.