Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Demiri gol mesiaca - hlasujme!

Hlasujme za gol mesiaca za Besira

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "botas" |  vypnout filtr
24.09.2020, 13:54
Keď som písal, že Antošík vyhodil hráčov unáhlene a na doručenie výpovedí použil kuriéra, aby to stihol do konca mesiaca, tak ste ma tu (niektorí pätolizači) skoro išli zožrať. A teraz sa ukázalo, že kto premýšľa a kto tu vypisuje bez vlastného názoru.
A nepohlo to s vami ani vtedy, keď fiktívnu likvidáciu pred začiatkom súťaže majiteľ účelovo zrušil len aby sme mohli začať hrať nový ročník.
A dokonca ste ešte aj niektorí vypisovali "veď to až takí dobrí hráči neboli".
A teraz ste spokojní, že máme majiteľa, ktorí bude večne budovať mužstvo z dorastencov a keď budú mať okolo 22 - 23 rokov, tak už budú pre klub starí, rozumej nepredajní.
A tým, že o tom rozhodla FIFA, tak to nie je len Slovenská blamáž ale celoeurópska!


K zápasu so Slovanom a k výkonu našich hráčov v ňom si doteraz nemal potrebu sa vyjadriť.
Teraz, keď vyšla správa o Demirim, o ktorej sa aj človek, ktorý ho zastupoval, vyjadruje, že "verdikt nie je právoplatný", sa tu okamžite zjavíš, začneš si mydliť ego ako Blaha barana, a navyše tu ľudí s iným názorom začneš urážať a nálepkovať...

Kedy ti už v tej tvojej hlavičke-makovičke dôjde, že tým len vydávaš dôkaz o sebe...


24.09.2020, 15:30
Botas tebe to muselo až tak dobre padnúť, že nám klub potrestali. Paráda čo? Oslávil si? Inak ešte stále si mi neodpovedal na to, ako si prišiel na to, že Rilke hral u nás rovnakú pozíciu ako Ďuriš. Nevieš ani aké pozície tu hráči hrávajú tak nerieš zložitejšie veci prosím. Zbytočne sa namáhaš.


Riško, nečital som Tvoj ani Botasov príspevok o poste Rilkeho, ale podľa mňa jeho hlavným postom bolo pravé krídlo, samozrejme niekedy alternoval aj na ľavom krídle. Ešte dnes si pamätam na odvetný zápas LM so Spartou Praha, keď Rilke potiahol po pravej strane a nacentroval do stredu na Moma Ceesaya, ktorý strihol nožničky a bezmocný brankár Blažek sa len smutne díval, ako sa trepe lopta v sieti. Takže sa priklaňám k názoru, že teraz je na poste Rilkeho práve Ďuriš.


26.09.2020, 13:04
To, že hrali napravo je skoro jediné čo majú spoločné. Rilke hral napravo v systéme 4-4-2, Ďuriš hrá napravo v systéme 4-3-3 - dosť rozdiel v postoch.


26.09.2020, 13:56
Riško, vieš ty o tom, že máš v tých rozostaveniach hokej?
Pri systéme 4-4-2 sa hrá na dvoch hroťákov a krajní hráči majú za úlohu dopĺňak krídelné priestory a pri systéme 4-3-3, ktorý sa v dnešnej praxi moc nevyužíva, skôr sa využíva 4-1-3-1-1, pričom prvá jednotka je typická 6, druhá jednotka je podhrotový hráč a tretia jednotka je hroťák. Samozrejme toto rozostavenie sa najčastejšie plynule alternuje s rozostavením 4-1-4-1 a pri postupnom útoku na 4-3-3 so striedavou podporou jedného alebo druhého krajného obrancu.
V akomkoľvek rozostavení krajní hráči či sú to Ďuriš, Iľko, Rusnák, Kaprálik (alebo už spomínaný Rilke) hrajú útočiacich hráčov s prepínaním na bránenie súperovho obrancu v prípade, že má útočné chúťky.


26.09.2020, 14:30
Pri systéme 4-4-2 sa hrá na dvoch hroťákov a krajní hráči majú za úlohu dopĺňak krídelné priestory. Presne tak. 4-4-2 sme hrali keď tu bol Rilke. Dvaja hroťáci v tom prípade boli Oravec a Ceesay. A keďže dnes 4-4-2 nehráme, tak asi sotva hrá Ďuriš rovnakú pozíciu ako Rilke. Ale ja už dávno viem, že s tebou nemá zmysel sa baviť keďže iba trepeš do vetra. Smajlík


Majitel o takom riziku asi vedel a tak bude musiet platit ,hraci ale tiez ukazali, ze im nezalezi na klube a zachovali bezcharekterne.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.