Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Roman_Zilina" |  vypnout filtr
Mikea mysli asi toto: odkaz Smajlík
alebo myslis Babu Hamzu?


tu ani tak neide o to, ci bojoval na ihrisku alebo ci odchadza za vyssimi peniazmi. tu ide skor o to, ako sa zachoval pri jednani.

ja budem len a len rad, ak sa Robovi bude darit, ale pachut v ustach chvilku este ostane.


mas pravdu, daniel, treba verit ageture, ktora ma na mysli, iba svoje %, ako niekomu, kto vybudoval akademiu a chalanov dostal tam, kde su.
JA mu radil, aby este neprestupoval. Bozo ma zmluvu este na 3 roky, tak to je alfa a omega. na to, aby sa zmluva zrusila, resp. zmenila, musia dat suhlas vsetky zucastnene strany.


10.12.2019, 18:53
Nie. Treba veriť majiteľovi, ktorý do médií vyhlasuje, že možno skončí s vrcholným futbalom a bude sústrediť sa už bude len na mladých hráčov, ktorých už roky predáva, kde sa dá bez záujmu vybudovať konkurencieschopný tim, čo je v úplnom rozpore s jeho každoročnými plánmi na novú sezónu Smajlík ) dobre moj, nechaj tak. Chudák svätý Jožko a škaredá zlá agentúra.


priatelia, tak uz sa vam rozsvietilo v majaku? nie JA je ten, ktory tlaci chalanov na prestup a tocia sa sa mu Eurace v ociach. chalani po jednej vydarenej sezone si myslia, ze su Messi a Ronaldo dokopy.

je to presne tak, ako som spominal. JA im radi, aby pockali. JA som si vzdy vazil, ale teraz si ho vazim este viac.


09.12.2019, 21:40
Áno, dnes sa presne potvrdzujú naše slová, ktoré tu už 10 rokov každé prestupové obdobie opakujeme a to, že klub absolútne nerozhoduje o tom kto kedy a kam prestúpi. Každý jeden prestup vzniká v hlave hráča a keď sa mu klub snaží poradiť, tak to dopadne úplne presne opačne, tak ako to dnes vidíme. Môžme len ďakovať Antošíkovi, že tu dokázal Roba podržať aspoň pár rokov a mali sme možnosť ho vidieť futbalovo vyrastať. Keby to nechal na agentov, tak meno Boženík polovica z nás ani nepozná, lebo by odišiel v sedemnástich a dnes by tretí krát reštartoval kariéru niekde v Rumunsku alebo v Šamoríne ako Vojtuš či Kopičár.


10.12.2019, 14:07
Hm, clovek sa potom zamysli, ze ako sa niektori hraci pod vplyvom svojich agentov (ktori dostavaju percenta v pripade prestupu, atd.) dokazu zmenit zo srdciarov a milacikov publika na zradcov v ociach tych istych fanusikov.
Vid Vrsic, Vladavic, atd.


msk_vm tak práve preto treba okrem odchovancov, ktorí zdrhnú pri prvej príležitosti, kupovať aj hotovky aspoň zopár. Lebo keď prosíme o hotových hráčov, tak nám je povedané, že šak máme supertalenty z akadémie. Keď sa tie hneď po 2 dobrých zápasoch zdekujú, tak nám je povedané, že to je normálne a klub nato nemá vplyv. Treba si úprimne povedať, že tie 2 a pol sezóny po titule boli prudký neúspech. Oba razy bez európskych pohárov a prehra vo finále pohára s TT. Súhlas s tým, že v tomto je JA nevinne a Petráš je jeden manipulátor.


09.12.2019, 22:12
V sedemnástich bol lepší Gerebenits ako Boženík....


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.