Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
Tréner Feyenoordu Dick Advocaat potvrdil, že by čoskoro mal k ním prestúpiť Róbert Boženík. Prestupová čiastka približne 5 miliónov eur. 🇸🇰🇸🇰 (dlhý reťazec bol skrátený) @NL_TrendNews


Mozna, ze sa mylim, a ak ma moja pamat neklame, tak Dick Advocaat bol trenerom v Petrohrade, ked tam prestupoval Hubocan za podobnu ciastku.


Tak je asi preč. Ani v jednom prípraváku nehrá. Tak good luck Božo. Škoda, že sa to tak zamotalo. Ale popravde myslel som, že je väčší srdciar.


26.01.2020, 13:00
srdciar? pamatam si jedneho: mareka mintala. ten odovzdal pre zilinu tak ako nik iny! odisiel z msk ked mal 22 rokov, a nic mu "neuslo". zasluhou "vyhratia" v msk sa stal najlepsim strelcom v 2 a 1 nemeckej lige... ci sa tento chlapec z kysuc presadi na zapade v silnej konkurencii v jeho mladom veku? pozname podobne pripady ako dopadli...... treba mu ale zazelat vela stastia ( to bude potrebovat) aby sa uchytil v silnej konkurencii podobne ako skriniar a robil dobre meno nasej msk, ved 4 mil pomozu klubu v budovani este silnejsej ziline na sk ci v eu....


Keď Mikea tohto sa ja obávam - koľko z tých 4 miliónov sa využije na nákup platných posíl ? Napríklad nejakého krídelníka - veď Ďuriš je ešte mladý, Tomič zranený a Jánošík už 2 roky z formy. Ja si uvedomujem, že klub má nejaké prevádzkové a režimne náklady, ale bolo by super za tieto bombastické predaje aspoň jeden taký riadny príchod nie ako napr. to dieťa z Ruska ( nemám nič proti, možno bude superhviezda, ale minimálne túto sezónu nám asi nepomôže). Je skvelé, že DS sa zatiaľ nedarí - ak to nepodceníme, môžeme byť druhí.


Troska opravim, nie Kysucan, ale Terchovec Smajlík Smajlík


Asi je dobre, že odchádza - aj tak by bol hlavou už inde. Snáď sa kúpi nejaké krídlo a Balaj s Kurmim sa rozstrieľajú.


Balaj urcite


ale škoda tých 8 mil, čo ponúkali CSKA..síce do akej miery bola ta suma pravdivá je ťažko povedať


24.01.2020, 20:47
Z Holandska môže ísť kamkoľvek aj keby bol len priemerný futbalista, z Ruska by mohol prestúpiť na západ len vtedy, keby bol z neho super hráč.


Claudio očakávam, že sa Botasovi ospravedlníš. Boženík opäť mimo zostavy.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.