Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Jar

Prvé jarné kolo je tu za chvíľku,už sa neviem dočkať kedy to celé začne.Budem držať palce nášmu novému trénerovi a dúfam že tu Európu sa nám podarí ukopat ,aj keď viem ,že v nej veľa vody zrejme nenamutime.Mame veľmi mladé a neskúsené mužstvo a osobne to

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Brnky_ZA" |  vypnout filtr
Jánošík odohral posledných 10 zápasov katastrofálne. Aj na Tychách ho napriek gólom ľudia kritizovali. Ten chlapec nedá dobrý center ani keby mu to má zachrániť život. Ja som optimista - nový tréner ich hádam rozpohybuje. Je pravda, že krídelníka treba ako soľ, ale tak ja už som naučený nič neočakávať od prestupov. Pevne verím Kurminowskemu - na ňom a jeho gólovsti stojí aj padá celá žilina momentálne. Uvidíme v nedeľu.


13.02.2020, 18:23
Ak budeme hrať na troch stopérov, tak hore budú hrať buď Balaj s Jánošíkom alebo Balaj s Kurminowským alebo Kurminowski s Jánošíkom, teda na dvoch útočníkov.


15.02.2020, 17:14
Jánošik je pre mňa stále hráč, ktorý môže byť maximálne žolík z lavičky. Občas má dobré ťahy ale vie toho veľa pokaziť, vo svojom veku už by mal byť ťahúňom. Čo z toho, že zahrá jeden zápas dobre, keď dalších 5 je neviditeľný alebo kazí.


13.02.2020, 20:05
system 3-5-2 je dobry a pri sucasne skladbe nasho timu uplne vyhovujuci.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.