Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Boženík

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-12-5" |  vypnout filtr
05.12.2019, 21:00
Takže čo si vybrať z tých informácii? Buď sa prikloníme k biznis plánu majiteľa klubu alebo sa prikloníme na stranu Boža nech si sám vyberie kam chce ísť?
Každý zainteresovaný aj nezainteresovaný je rozhodne na strane Boženíka.
No a čože nám to narozprávala tá majiteľová hlasná trúba v televízii? Vraj bol Robo moc vyťažený? No čuduj sa svete, tak v stredu nebol vyťačený a v nedeľu už áno?
Pán Kentoš hanbite sa! Až tak ste hlboko klesol, že takto verejne idete rozprávať nezmysly? Vy nie že ako tréner nemáte žiadne osobné ambície niečo dosiahnuť ale ste dokonca ochotný takto verejne prostredníctvom médii klamať.
Má to len naše mužstvo za trénera...Nie len že výkonnostne a gólovo ideme od desiatich k piatim ale ste ochotný zavádzať nás fanúšikov ale aj celú futbalovú verejnosť nezmyselným argumentom, že Boženík nehral preto, že je vraj vyťažený.
Vás nenapadlo, že raz vyjde pravda najavo a že v médiach dostanú slovo na vyjadrenie aj iní?
Som zvedavý, že ak Robo nenastúpi v Senici, tak načo sa potom vyhovoríte?
P.S. A tá reťaz, ktorá vás pripútava na tú žilinskú trénersku stoličku je aj naďalej dosť pevná?


Tak ta pravda o Bozenikovi dnes vysla najavo. Predpokladam, ze trosku ina, ako si ocakaval. Naramne som zvedavy, co budete vypisovat teraz, ked ste dopredu vedeli, ze zly je klub a tlaci Roba do prestupu, ktory on nechce...


09.12.2019, 17:29
Claudio, už by si mal konečne prestať tárať jak sopľavý chlapec. Polemika bola predsa o vyťaženosti hráča...
Tak buď chlap a komunikuj na úrovni.


Sa spamätaj, chúďatko nechápavé - táto téma je o Boženíkovi, názov témy je "Boženík" nie "Vyťaženosť Boženíka".
A ty nie si ten, kto bude určovať, o čom sa má písať...

Dovoľ, aby som ťa citoval z 05.12.2019, 21:00:

"Každý zainteresovaný aj nezainteresovaný je rozhodne na strane Boženíka"

Si si týmto tvrdením stále istý aj po tom, čo dnes vyšlo najavo? Alebo si budeš zakrývať oči pred realitou a kopať okolo seba nožičkami ako nejaký malý Igorko???


Botas, pozri sa na facebooky hráčov akadémie. Arsenal, Barcelona, Real Madrid. Ja som si myslel, že Bozenik je srdciar. Mrzí ma, že hádam nikto tu nie je taky srdciar, ktorý by túžil po tom, aby Žilina hravala skupinovú fázu v Európe. Napadá mi jedine Paur alebo Káčer, ktorý chcel tiež odísť... Neviem, či to je len tým, že som introvert alebo čo... Ale kebyže mám možnosť hrať za MŠK, viac by som nechcel... chcel by som aby sa na mňa mohli prísť kamaráti a rodina hocikedy pozrieť a hlavne by som.hral za svoje rodné mesto. Dúfam, že v budúcom živote. Je otázka, aký je Božo chalan a ako to vlastne je.


06.12.2019, 11:57
"No čuduj sa svete, tak v stredu nebol vyťažený a v nedeľu už áno?"

No čuduj sa svete botas ale áno, presne takto to funguje. Vyťaženosť narastá s počtom odohraných zápasov. Zaujímavé ako to funguje, čo?


06.12.2019, 21:42
Rišo, v tomto prípade kecy o vyťaženosti musia bokom. Hrali sme predsa jednokolový zápas proti favoritovi súťaže a išlo o postup do štvrťfinále, teda víťaz z tohto zápasu pravdepodobne získa aj pohár.
Netreba obhajovať neobhájiteľné.


Botas netrep. V tomto roku v pohári predtým v 2. kole v Lipanoch striedal v 66.minúte, v treťom kole v Ľubovni nehral, vo štvrtom kole v Novom meste tiež nehral. Napamätám sa, že by sa vtedy sťažoval. Kto si ty, že sa verejne odvážiš trenéra obviniť z klamstva?

Že si Kentošov verejný hejter, je každému jasné, ale zaujíma ma a som zvedavý, keď Robo v Senici v nedeľu nastúpi, ako na to zareaguješ a na čo sa budeš vyhovárať. Alebo zahráš "mŕtveho brouka"???


06.12.2019, 21:35
claudio, opäť si nezaprel v sebe odborníka na nezmysly. Ty ideš porovnávať mužstvá z nižších súťaží so Slovanom? Veď v tých predošlých zápasoch, keby nastúpili béčkari, tak aj oni by vyhrali ale toto bol zápas, ktorý s kľudom môžeme nazvať finálový, pretože jeho víťaz bude s vysokou pravdepodobnosťou aj víťaz pohára.
Na tlačovke tréner verejne zavádzal, že Boženík je vyťažený a bla, bla, bla a pritom tí, ktorí to chceli vedieť, tak už v deň zápasu vedeli, že sa Robovi nepáčil postup klubu v otázke prestupu.
Uf, až teraz ma napadlo, že v dnešnej dobe sa nesmie hovoriť pravda lebo liberáli a slniečkári to hneď otočia naopak.


botas, najväčším odborníkom na nezmysly si tu neohrozene ty.

Ako si môžeš myslieť, že ak by Robo na Slovane nastúpil, tak ho porazíme? To je len také hranie sa slovíčkom "keby"...
Najschodnejšie cesta do pohárovej európy je cez umiestnenie v lige, teraz máme na štvrtého 10-bodový náskok, ktorý na jar nesmieme stratiť. Pohár je lotéria, viď. posledné finále, v ktorom sme podľa mnohých boli jasní favoriti a ako to nakoniec dopadlo...

Prečo ste vy konzervy a katolibanci vždy takí nevrlí a podráždení, keď si niekto dovolí s vami nesúhlasiť?


06.12.2019, 21:42
Ty máš ohľadom Božovho prestupu nejaké info z vnútra klubu? Lebo zatiaľ poznáme iba to, že Robo nenastúpil, a to, čo tvrdil Kentoš na tlačovke.


A ešte jedna vec Claudio - ja som naopak zvedavý, či budeš hrať mŕtveho chrobáka ty ak robo v Senici nenastúpi ty pochlebovač.


Nie, dopredu hovorím, že by to bola chyba, veľká chyba. Ak bude zdravý a pripravený na zápas, je to náš nejlepší útočník a prípadné tri body do tabuľky zo Senice by boli teraz na záver jesene vynikajúce a povzbudzujúce.

Ale je zaujímavé, že ty, ktorý si ma pred časom bez dôkazov obvinil, že urážam ľudí a na moje výzvy, aby si teda ukázal, kde a kedy som tak robil, si dlhodobo hral mŕtveho chrobáka, mi teraz nadávaš do pochlebovačov...
Viac-menej mi to je jedno, je to vec tvojho svedomia a vypovedá to viacej o tebe, ako nedokážeš rešpektovať iné názory ako svoj vlastný a ľudí s iným názorom urážaš a nálepkuješ...

MŠK, JEDNA RODINA! (irony off).


Zase trištvrte príspevku od veci. Ak robíš v MŠK a kritika ti ohrozuje živobytie tak beriem späť všetko a ospravedlňujem sa. Ale aj najnaivnejší človek vidí čo sa deje. A kľudne môžme zimovať aj na druhom mieste. Ale to neznamená, že hráme tak dobre ale že ostatní hrajú slabo.


06.12.2019, 19:38
Neviem... ja nikdy nepochopím túto logiku, že sme tretí lebo "ostatní hrajú slabo". Liverpool potom tiež vyhral Champions League lebo ostatní hrali slabo. Treba chápať, že aby si o niekom mohol povedať, že hrá slabo znamená to, že iní hrajú lepšie. Inak to proste nefunguje. A to tu teraz nechcem obhajovať naše výkony z posledných týždňov, lebo tie naozaj dobré neboli, ale povedať, že si napríklad to tretie miesto nezaslúžime lebo "ostatní hrajú slabo" je úplne mimo.


Až na výnimky ( 1. polčas v Michalovciach, domáci zápas so Senicou a prvý polčas v Trnave) hráme zle. Držal nás Holec a božia šťastena a aj keď sme boli prví, tak som to vravel. Áno - ostatní hrajú slabo. My máme dopredu vybojované body ale náskok sa stráca a nehráme 5 zápasov nič. Cestoval som cez pol Slovenska do Zlatých Moraviec - 0:0. To isté Nitra. Máme zostupnú tendenciu a všetci sa tvária že šak tretie miesto takže pohoda.


Claudio vieme rozdiel medzi Ľubovňou a Slovanom ? Momentálne sme jeden z najslabších teamov v lige. Slovan druhý polčas absolútne nevládal a odflákol a keby sme hrali v plnej sile aspoň potrápiť sme ich mohli. Inak iba pripomínam, že pod trénerom bude za chvíľu rekord ako dlho sme nedali gól.


Smajlík ešte 1 polčas v Ružomberku by som ohodnotil seriózne žiaľ nič svetlejsieho som od nás nevidel a to som obyčajný divák a keď sa bavím s kolegami v robote na tému ako hra Žilina už od začiatku som všade počúval že áno sme vysoko v tabuľke ale herný prejav totálne nulový
;alibistické prihrávky smerom dozadu aby sme nedajbože neprekvapili nesformovaneho súpera a nebit viac "šťastia ako rozumu" mohli sme byť úplne niekde inde.
V posledných kolách sa to úplne ukázalo čo som počúval z každej strany že pokiaľ sa to šťastie odkloní bude to sakra vidieť na výsledkoch a nanešťastie aj klesanim v tabuľke Smajlík p


Pod týmto trenerom je aj dosť nelichotivý rekord v počte prehier za sebou čo sme nemali ani v sezóne, keď sme vypadli do druhej ligy!!!!!
Pod ním sme prehrali vo finále, kde sme boli jednoznačne pasovaní za favorita a táto príležitosť v najbližšom desaťročí sotva s toutou filozofiu bude.
Tento tréner sa nedokáže a ani nedokázal poučiť zo svojich opakovaných chýb!
Napriek tomu je tu dosť jeho fanúšikov, čo si to proste nechcú pripustiť.
Poslednú dobu si veru vytvárame jeden nelichotivý rekord za druhým


botas, ty si vazne myslis, ze JA posiela Boza prec teraz? ty si vazne myslis, ze JA by nepockal, nech sa Bozo ukaze na play-off kvaldy, aby mu narastla jeho cena? jeho cena o moc neklesne, aj keby v kvalde gol nedal. JA skor chalanov presviedca, aby este chvilu ostali a viac sa ukazali a narastli na cene (pokial samozrejme nepride ponuka, ktora sa neodmieta). lenze ak ti chalan tu nechce hrat a narastu mi kridla a mysli si, ze je Messi, tak moc na vyber nema. JA nech je aky je, ale je biznismen a vie pockat na prilezitost, ktoru zhodnoti. on tu prilezitost videl v MSK, ked nas vytiahol z 2. ligy a ziskal s nami tituly.

to je moj nazor.


06.12.2019, 10:26
Roman, asi ti ušli včerajšie informácie od Petráša a Hamšíka.


asi narazas na toto:
odkaz06.12.2019, 11:57
Hamšík: ČO BY ODPORUČIL ROBOVI BOŽENÍKOVI?
Počas týždňa sa objavili správy, že reprezentačný kanonier Róbert Boženík je v hľadáčiku viacerých zahraničných tímov. V hre je údajne CSKA Moskva, FC Janov a tímy z Bundesligy. „Ja by som mu odporučil taliansku, nemeckú alebo španielsku ligu. Záleží aj od toho, aké bude mať podmienky. Ale určite sú to kvalitnejšie a zvučnejšie ligy ako ruská a mal by väčšiu šancu prestúpiť ešte niekde inde,” poznamenal na adresu 20-ročného útočníka MŠK Žilina Marek Hamšík.


botas, splietas 2 na 3. nikto nevravi, ze Bozo tu ma ostat do konca zivota. ja som len vravel, ze JA ich nenahovara chalanov, aby odchadzali v takom mladom veku, ale aby pockali.
Marek len radi, aku ligu si ma vybrat, a nie je sam, nie aby odisiel hned v zime.


priznam sa, ze ano. hod odkaz. diky


jednoznacne do moskvy klub potrebuje peniaze tak to treba vyuzit.ked hra ale aj ked nehra goly nedavame horsie bude ako chcu nahradit holeca, bozenika nejako nahradia odisli už aj lepsi ako on a prezili sme v pohode.


Pokiaľ neprišiel Kentoš k Á-čku, tak bol Holec "zabudnutý" v Béčku alebo chodil po hosťovaniach. Až Kentoš z neho spravil brankársku jednotku u nás a za ten cca rok a pol sa stal jedným z najlepších brankárov v lige, dostal sa do širšieho kádra repre a, či sa to niekomu páči alebo nie, výkonnostne prerástol našu ligu.

Ak sú informácie o záujme Sparty pravdivé a bude tam chcieť ísť, treba mu poďakovať a popriať, nech sa mu v ďalšej kariére darí. Určite nemá význam ho tu nasilu držať a o brankársky post u nás nemám obavy.


06.12.2019, 10:21
miso1908, keby náš klub fungoval štandardne, t.j. predajú hráča a za zarobené peniaze kúpia dvoch troch nových hráčov, tak to je v poriadku ale u nás sa toho nedočkáš.
My sa správame trhovo len smerom von ale smerom dnu to nehrozí.
A ešte raz. Rusko alebo západná Európa? V prípade futbalu a teda konkrétne Boženíka, tak jednoznačne tá druhá voľba.
Príklad. Ak by išiel napr. do Talianska a náhodou by mu nešlo, tak ešte stále môže ísť na hosťovanie alebo na prestup, buď do série B alebo niekde inde ale stále je na očiach. Ale keby išiel do CSKA a tam by nehrával, tak sa úplne stratí a neštekne po ňom ani pes.
Takže zarobené peniaze skasne majiteľ a Robo by s najväčšou pravdepodobnosťou vypadol z reprezentácie a bol by nešťastný jak po stránke športovej, tak aj po stránke osobnostnej a my fanúšikovia by sme sa aj naďalej radovali, že sme sa dostali s novými akademikmi do prvej šestky.
To je perspektíva..., čo povieš?
06.12.2019, 02:08
Moskva bude zla volba, ale je to na nom :( mal by este rok pockat


05.12.2019, 10:37
k tomu len tolko.... zaz nenazrani obchodnici sa chcu nabalit........
najlepsie riesenie pre boza pockat na europu s narodakom a eul ligu so zilinou a potom ist. za vatsie peniaze a s vatsou zarukou pre hraca.., ale to by nesmeli vymyvat bozovskemu mozok ti co sa tak trasu o "chechtaky".


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.