Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: MŠK B - Skalica

Super výkon, pekný behavý futbal. Do poslednej chvíle to bolo zaujímavé. Za stavu 2:2 tutovka pre Skalicu - Volešák podržal a z protiútoku víťazný gól. Ačko by sa v bojovnosti mohlo inšpirovať. Balaj nie je futbalista. Paur a Pečo aspoň na lavičku do A. P

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Paur zapas nedohral ... vie niekto, ze ci je vporiadku? Dufam, ze Anang sa vrati na jeho poziciu v A-cku coskoro a Tomic sa posunie dopredu.


Dík za postrehy, zápas som nevidel. Dosť negatívne na mňa zapôsobila veta o Balajovi. Tiež nie som jeho veľký fanúšik a pre to, že sa nevie presadiť v našom klube neznamená, že by sme mu mali celkovo kaziť chuť robiť futbal. To mi veľmi fér nepríde.


Bol som po dlhom čase na B. Inak pozerám cez web. Moje postrehy: Súhlasím s bojovnosťou a nasadením. Najlepšie hral Viktor P., tiež sa mi páčil Ďuriš a lepšie pasáže mal Kopas a Farský. Pri tom sa pristavim, celkom som sa na neho sústredil, či môže byť dobuducna tvorcom hry. Aj keď jeho pohyb nie je estetický 🙂 mal veľmi slušné prihrávky, a keď má rýchlosť a jasnú myšlienku čo... nemá problém prejsť cez protihráča. Škoda len, že sa v určitých fázach zápasu stratil, zaspal... Kubo Paur z môjho pohľadu slabšie, šetril s krokom, zdá sa mi, že sa potrebuje ešte viac zžiť s mužstvom. Skôr by som ho presunul na defenzívenejšieho žaložnika. Viktor, keď hral vyššie lepšie rozohrával akcie. Myslím si, že Viktor by v A mužstve lepšie hral ako Demiri-môj názor. Gerebenits na krídle veľmi chcel a chalan je určite aj talentovaný, ale prílišné chcenie a sústredenie iba na seba, viedlo často aj k nezmyselnemu spomaľovaniu hry a kazeniu prihrávok-potrebuje čas a pokoj. Balaj ach- nemá obratnosť a pohyblivosť Boženika, ale často sa pýtam, keď máme takú "vežu" v predu, prečo to nevyužiť dobrými centrami, tých bolo aj v tomto zápase veľmi málo. V obrane sa mi ešte okrem Kopasa páčil Anang. Tých, čo som nemenoval podľa mňa na A mužstvo momentálne nemajú. Berte to len ako jeden z mnohých pohľadov, uvedomujem si, že kolko fanúšikov, toľko trenerov. Nakoniec do tréningového procesu nevidím a tréner sa rozhoduje hlavne podľa neho, či iných okolností: napr. životospráva, atď.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.