Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Top trener msk zilina

Za mna rozhodne Vrba

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
09.10.2019, 22:25
Teodor Reimann , Jozef Marko, Pavel Vrba, Pavel Hapal.


A nezabudajme aj na tohto pána Smajlík :
Milan Lešický (tréner MŠK Žilina): "Vo futbale nemôžeme rozprávať o kráse, výsledok je najdôležitejší. Podstatné je, že sme získali štyri body do hodnotenia krajín a dobre sme reprezentovali slovenskú ligu i celý slovenský futbal. To, čo sa zdalo po žrebe ako sen, sa dnes stalo skutočnosťou. Pomohlo nám trochu, samozrejme, aj šťastie. Maccabi má desaťkrát lepšie podmienky a možnosti, o to je výsledok pre nás radostnejší. Keby sme mali ich podmienky, boli by sme ešte lepší. S upraveným trabantom sme vyhrali cenu medzi dobrými autami, teraz ideme už do formuly 1."

Ja som v ten deň bol šťastný ako nikdy...Bol náš prvý európsky súper, ktorého sme vyradili odkedy chodím na futbal...ak nerátam Intertoto cup alebo čo to bolo, čo sme kedysi hrali..


09.10.2019, 19:01
1. Jurkemik (nasadenie, bojovnosť, srdce), 2. Guľa (systémovosť...) 3. Vrba (v porovnaní s dneškom mal nesporne lepšie hráčske možnosti, dnes by tu bol asi nulový.... pri našich dorastencoch)


10.10.2019, 11:58
mam rovnaky nazor


Karol Belaník, športový manažér MŠK Žilina: "K tejto zmene sme pristúpili aj s vedomím, že sme na čele Corgoň ligy a hráme semifinále Slovnaft Cup-u. Okrem výsledkov je našou snahou vždy preferovať útočný futbal, taký ako v minulosti a tieto ciele chceme dosiahnuť práve štýlom hry, ktorý je atraktívny pre divákov. Hoci sme na čele súťaže, predvádzanou hrou sme dlhodobo neprilákali na tribúny viac priaznivcov. Pre klub je prioritou počet divákov na tribúnach a ich spokojnosť s predvádzanou hrou a my chceme, aby futbal v našom podaní divákov bavil. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli angažovať trénera z holandskej školy, s ktorým sme sa dohodli na spolupráci do 30.6.2013. Adellar je zástancom útočného štýlu hry typického pre holandský futbal, i keď sme si uvedomujeme, že táto zmena nemusí byť viditeľná okamžite, vzhľadom na nahustený program. Navyše Adelaar rád pracuje s mladými hráčmi, ktorých bude mať možnosť na základe svojich dlhoročných skúseností pripraviť a zabudovať do tímu.


Tiež tu tipek niečo naštartoval a nemalo by sa nato zabúdať.Netvrdim ,že bol pre mňa top tréner ale jeho príchodom tu niečo začalo...a inak vtedajšie slová K.Belanika sú vzhľadom na momentálny stav tiež celkom zaujímavé 😁😁


Vyhral double Smajlík


1. Adrián Guľa (vybudoval nové mužstvo, riziko na mládež vyšlo), Pavel Vrba (herný systém), Ladislav Jurkemik (naučil niektorých hráčov bojovnosti), Dušan Radolský (kluďas, vedel to s hráčmi)


Vrba, Guľa, Nosický


Vrba Guľa Radolsky


Pavel Vrba a Adrián Guľa


1. Vrba, 2. Guľa, 3, Hapal


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.