Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Mšk vs Dac

Zatiaľ po polčase moje hodnotenie: veľmi sme ustráchaní, Demiri veľmi kazí, žiada sa mi tam Viktor w jeho skúsenosti. Demiri dole Viktor hore. Tiež by som to hral na štyroch obrancov a Vallo na krídlo myslím že teraz má sebavedomie a výkonnosť, takže dole

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
30.09.2019, 13:23
A takto sa hrá v európe...čo by sme tam robili... Neviem či chalani mohli po tom presingu vôbec zaspať.
Fúha, to sa len tak často nevidí na našich štadiónoch, veď tí nás dotláčali skoro až k Holecovi. Pán tréner, z takéhoto presingu sa len ťažko dostaneme v takom rozostavení lebo po získaní lopty nebolo komu prihrať. Vzadu sme mali päť hráčov vedľa seba, ktorí boli v klasickom defenzívnom postavení a tesne pred nimi bol Demiri, teda to bol šiesty. A keď sme chceli ísť po získaní lopty do protiakcie, tak sme defacto mali k dispozícii pred nimi len Káčera, Diaza a túlajúceho sa Bernáta, no a vpredu bol Boženík.
Teda ako sme sa chceli dostať z toho presingového zovretia pán tréner? Veď často sa stávalo, že ak sme aj vzadu získali loptu, tak krajní hráči Tomič a Sluka nestačili tak rýchlo prepnúť z defenzívy do ofenzívy a tým pádom zadáci mali malý výber hráčov pred nimi na prihrávku a preto boli nútení odkopávať lopty smerom hore a ty Boženík makaj...
Inými slovami sme sa pokakali už pred zápasom lebo tréneri si mysleli, že to vzadu nejako zavrú s piatimi hráčmi plus Demiri a tu bezgólovku nejako ukopeme.
Ja tuším, že v čom má pán tréner rébus, totižto on má troch vyrovnaných stopérov a nevie koho posadiť na lavičku. A to som zvedavý, že ako bude pán tréner riešiť zostavu, keď sa uzdraví Minárik. To budeme hrať na štyroch stopérov? A to máme v ešte v béčku Kopasa a Lochošviliho a Kopas je dokonca v kádri áčka.
To čo sa pestuje v Európe, teda agresivita a dôraz v osobných súbojoch, to sa snaží praktizovať Hyballa v DS, no a my pokračujeme v baleťáckom spôsobe v osobných súbojoch. Júúúj len sa ma nedotkni...
Demiri urobil hrúbku pred gólom a Boženík nedal tutovku a teda urobil hrúbku. To len aby sme vedeli, že by sa malo rovnako pozerať na hráča, ktorý zapríčiní góla a na hráča, ktorý nedá tutovku. A to ešte Boženík z dobrej pozície prekopol bránu. Opakujem sa: trénujete s Boženíkom individuálne? Mali by ste, lebo v chalanovi je dosť pozitívneho, no ak chce byť top hráč, tak to je stále málo.


Opäť súhlas Botas. Kentoš mi už s tými tromi stopérmi tiež lezie na nervy


Botas to vystihol a s tým pokakaním dvojnásobne....každopádne to bol včera zlý deň pre Žilinu....ešte aj s tou dedinou sme v hokeji prehrali....


29.09.2019, 22:11
jedna chyba a strela na branku co sa vidi ( v nasej lige raz za 5 rokov) slaby football z oboch stran. boji me sa hrat viac dopredu. az moc sa snazime hrat na brejky ktore nam nejdu. som davno pisal ze bozenik potrebuje k sebe technickeho hraca, lebo je tam strateny.. skusme teda vyskusat kurminowskeho ako dvojicku s bozom. ( na zaver takto to bude vyzerat na 80% stadionoch na sk ( oraniska) az vstupi do platnosti predpis o hracich plochah v1,2 lige....LOL)


Dnes to bolo o hlave. Neviem prečo ten rešpekt mohli sme hrať úplne uvoľnene, to dsc išlo o viac. Nevadí ideme ďalej, treba sa z toho poučiť.


Doplnenie témy: Smajlík dole teda Demiri a Bernát, hore Viktor a Vallo


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.