Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Nezvladnutá organizácia na východnej tribúne

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Zdravím, včera som bol na futbale - k nemu sa nebudem vyjadrovať - neni k čomu. Potešil som sa, že som si mohol kúpiť lístok na moju obľúbenú východnú tribúnu. Keď som prišiel tak ma nie príliš milá organizátorka povedla, že nemám ísť na svoje miesto, čo mám na lístku ale "nájsť si miesto za plotom v rodinnom sektore" ževraj kvôli "covidovým bezpečnostným opatreniam". A ja sa pýtam

1. AKO DO KELU POMOŽE V BOJI PROTI COVIDU TO, ŽE SME VŠETCI NARVATÍ JAK SARDINKY NA MALOM KÚSKU VYCHODNEJ TRIBÚNY ? VEĎ TO ABSOLÚTNE NEDÁVA ZMYSEL! URČITE JE OVELA BEZPECNEJSIE SEDIET PEKNE ROZLOZENI A ROZPTYLENI PO CELEJ TRIBUNE. VEDLA MNA BOLI MACEDONCI ZA MNOU SOM POCUL ANGLICTINU A BOLI SME FAKT NATESNO - a to nepatrím medzi nejakých úzkostlivých koronapanikárov.
2. Prečo to nedali organizátori vedieť dopredu ? Že lístok nie je na miesto ale všetci budeme natlačení v ohrádke ?
3. Domnievam sa, že reálny dôvod narvatia do ohrádky na východnej tribúne bol prostý - vedeniu sa nechcelo "zapáskovať" každý druhý rad na celej tribúne, tak zapáskovali iba rodinný sektor. Bude to asi tým, že východná nebola dlhšie otvorená.
4. Šok nastal keď som počul počet divákov niečo pod 900 ľudí vrátane ľudí - to je tak malý počet, že fakt nechápem ako sa vedeniu podarilo docieliť, že som bol natlačený pri iných ľuďoch - totálne nezvládnuté.

Ešte raz - nie som úzkostlivý koronapanikár, ale neznášam, keď sa z lenivosti robia nelogické nezmysly.


co odpisalo vedenie na tvoju staznost?preco sa stazujes tu nie hore kde sa o tom rozhoduje?


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.