Fanzóna

Diskusné fórum


Téma: Tipovačka

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Dobrý deň,
riešil som vaše pripomienky s programátorom.
1.) na tie chyby, nedorozumenia pri dvojtipoch(1X, 12, X2...) sa pozrie.
2.) aktualizácia tabuľky tipujúcich bude vyhodnocovaná okamžite po skončení zápasu a našom nahodení do systému.
3.) prihlasovanie blbo pri prehliadači Safari, už by to malo byť odstránené. Prizvukoval som, aby ste na danom zariadení (PC, mobile) zostali trvalo prihlásení.
4.) rovnako budeme pracovať na tom, aby išli zápasy podľa času a dátumu. Často sa však aktualizujú (kvôli TV, Európskej lige a rôznym iným požiadavkám).


Urobte nieco s tou tipovackou, vsak to nie je normalne, aby som ked dam X2 (dnes) aby mi tam teraz svietilo, ze som dal X na zapas Zilina Trnava, strasne je to dokafrane... a toto nie je prvy krat, co sa divam puk... Mam dojem, ze si to meni samo vysledky ako pride.... A aktualizacia tabulky, to co robite manualne, ked to system nedokaze vyhodnotit hned po zapase a zapisat? A konecne zmente, ze ak som raz prihlaseny, tak aj zostanem, a nie ma furt vypinat. Smajlík Smajlík


08.10.2019, 10:24
Zdravím.Ak dobre počítam tak by som mal mať 54 bodov a nie 48.Skúste to prerátať.Ďakujem


Tipovačku mám chránenú lepšie než účet v banke, na čo tam je druhé prihlasovanie? Je to otravné. A tiež už by a mohlo dať natipovať nové kolo je predsa už utorok.


28.09.2019, 16:49
Nedali by sa tie zápasy zadávať postupne ako sa hrajú? Najskôr zápasy čo sa hrajú o 19h. a potom zápas z výkopom o 16:30h. Už som takto prišiel o niekoľko pokusov na tipovanie. (aj keď uznávam, že si to mám pozorne pozrieť já)


Co je s tipovackou, ze este nie su zaratane vsetky body? A nechcem nic hovorit, ale akosi divno zadava tipy. Pri niektorich zapasoch som si isty, ze dam dvojku a v konecnom tipe mam bud 1 alebo 12 ( ked je uz po zapase).A stava sa mi to hlavne, ked idem cez mobil...neviem, ci ma niekto podobnu skusenost. :(


10.08.2019, 17:26
Neviem prečo, ale nedá sa mi natipovať zápasy. Dám tip na prvý zápas, potom na ďalší, ale na predošlom zápase už nie je napísané : tip uložený.


nie si sam, a ulozi sa len jeden zapas


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.